Magazin

Sermiyan Midyat’tan Sinan Akçıl kavgasıyla ilgili flaş açıklama

Bir mekanda popçu Sinan Akçıl ile adı kavgaya karışan ünlü oyuncu Sermiyan Midyat, olayla ilgili açıklama yaptı. Gece, mekanda yaşanılanlarla ilgili konuşan Midyat, Sinan Akçıl’ın masalarına kameralar eşliğinde geldiğini sonrasında kameraların beklemeye başlamasından dolayı duyduğu memnuniyetsizliği dile getirdiği açıklamasında kavgaya ait detayları paylaştı.

SERMİYAN MİDYAT’TAN VİDEOLU KAVGA AÇIKLAMASI

Ülkemizde bulunan Hollywood yıldızı Kristanna Loken’ın doğum günü şerefine organize edilen doğum günü partisi iyi başladı ama kötü bitti. Sermiyan Midyat ile Sinan Akçıl arasında cereyan eden tartışma kameralara da yansıdı. Çıkan kavgada kaşık çatal ve tabakların havada uçuştuğu konuşuluyor.

“ALLAH HERKESİN İYİLİĞİNİ VERSİN” NOTUYLA PAYLAŞTI

Midyat’ın açıklamsını “Asılsız söylentiler nedeniyle Sinan Akçıl meselesine dair son sözlerimdir. Allah herkesin iyiliğini versin.” notuyla paylaşması da dikkatlerden kaçmadı.

İşte, Sermiyan Midyat’ın Sinan Akçıl ile aralarında geçen tartışmayla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı olaylı geceye dair açıklaması:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Asılsız söylentiler nedeniyle Sinan Akçıl meselesine dair son sözlerimdir. Allah herkesin iyiliğini versin.

sermiyanm (@sermiyanm)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu