Magazin

Sertap Erener: “15 Temmuz darbe gecesi hepimiz sarılıp…”

Ünlü yorumcu Sertab Erener Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda muhteşem bir konser verdi. Sevenleriyle adeta hasret gideren Erener, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili ilginç açıklamada bulundu. Sertap Erener,  15 Temmuz gecesi yaşadıklarını, “Hepimiz birbirimize sarılıp ağladık” sözleriyle ifade etti.

Sertap Erener, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda verdiği son konserinin gelirini darbe girişiminde kaybettiğimiz şehitlerin ailelerine bağışlayarak büyük bir takdir topladı. Erener, 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını Habertürk’ten Kübra Par’a şu sözlerle anlattı:

“BİLDİRİ OKUNDUĞU ANDA 10 YAŞ DAHA YAŞLANDIM!”

“Ben küçükken bir darbe daha yaşamıştım. Onunla bunun arasında bir karşılaştırma yapıyorum. Bu çok garip bir şekilde başladı. Ne olduğunu anlamadan sosyal medyadan yapılan paylaşımlarla başlayan ve sabaha kadar devam eden bir şey yaşadık. Bildirinin okunduğu anda 10 yıl yaşlandım! “Hayır, lütfen bu gerçek olmasın, bunu yaşamayalım bir kez daha” dedim. Hepimiz birbirimize sarılıp ağladık, çünkü çok yoğun bir şeydi yaşadığımız.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu