Medya

Sessizliğe bürünen Süleyman Özışık’la ilgili flaş gelişme…Hadi Özışık duyurdu

Hadi Özışık bugün bir video yayınlayarak kardeşi Süleyman Özışık'ın mesleği bıraktığını duyurdu. Hadi Özışık, kardeşi Süleyman Özışık'ın  "Kimse 'Kardeş sen bize lazımsın' demedi..." ifadesini kullandığını söyledi.

Yurt dışından yayınladığı videolar ve mesajlar ile uzun süredir gündemde olan Sedat Peker’in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile kendisi arasında arabuluculuk yaptığını iddia ettiği Süleyman Özışık uzun süredir sessizliğini koruyor.

İnternethaber sitesinin kurucusu Hadi Özışık, kardeşi Süleyman Özışık’la ilgili flaş açıklamada bulundu.

Uzun zamandır ekranlara çıkmayan Süleyman Özışık hakkında kendisine sık sık “Süleyman Özışık nerede?” sorusunun yöneltildiğini belirten Hadi Özışık, Youtube kanalında konuya netlik getirdi.

“SÜLEYMAN ÖZIŞIK MESLEĞİ BIRAKTI”

Hadi Özışık şu ifadeleri kullandı;

“Hep bana soruyorsunuz ‘Süleyman Özışık nerede?’… Ben size söyleyeyim nerede olduğunu; Süleyman Özışık mesleğini bıraktı kardeşim!

Biliyor musunuz, en zor zamanlarda savunduğu ve uğrunda herkesin hedefi haline gelen Süleyman Özışık, Sedat Peker gündeme getirdi diye herkes arkasını ona döndü ve bir tek kişi, ‘Kardeş sen bize lazımsın demedi.”

“DAVAYA GÖNÜL VERMİŞİM…”

Süleyman Özışık’a “Geç ekranın karşısına konuş” dediğini de belirten Hadi Özışık sözlerine şöyle devam etti;

“Bana tepki gösterdi ‘Ağabey, dedi; Ben ne konuşayım ya! Ben bir davaya gönül vermişim… Ben kendimi ortaya koymuşum, bu sol cenahtaki kesimin bana saldırı sebebi bu… Peki kim var şu anda yanımda, dedi.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu