MagazinTelevizyon

Sessizliğini bozan Esra Erol Zuhal Topal’a çağrıda bulundu: Kendini kullandırtma!

Seda Sayan ve Zuhal Topal cephesinde yoğun bir tartışma sürerken Türkiye’de izdivaç programı denince akla gelen ilk isim olan Esra Erol sessizliğini bozdu.

Esra Erol adeta toz duman içinde devam eden yüksek gerilimli tartışmaya Seda Sayan’ın yanında ve Zuhal Topal’a karşı bir açıklamayla hızlı bir giriş yaptı.

Temiz Magazin adlı siteye konuşan Esra Erol’un açıklamaları hayli çarpıcıydı. Mahkemelik olduğu Artı Film adlı eski yapım şirketini eleştiren başarılı sunucu, “Ben Atv’ye geçtiğimden beri yaşamadığım kalmadı, buna rağmen sustum! Hem hamileliğimde hem hamileliğimden sonra! Bir düzenek kuruldu; hedef ve amaç Esra Erol’u bitirme ve yıpratma, bir bel altı çalışması yapıyorlar. Bu bel altı çalışmasının amacı da, Zuhal Topal’a sezon başında benim programım için Atv’ye geçtikten sonra kalkacağı… Tüm bunlar dava sürecinde, ben hakkımı adaletimi orada aramaya devam ediyorum.

“KUCAĞIMDA BEBEĞİMLE İCRALARLA UĞRAŞTIM”

ATV’ye geçtiği süreçte zor zamanlar yaşadığını anlatan Erol, yeni kanalı ATV’ye eski yapım şirketinden format hakkı için sürekli davalar açıldığını dile getirdi. Yıpratılmak için sürekli ve inatla ihtarlar gönderildiğini ifade eden Esra Erol, hamileliğinin son döneminde doğuma giderken ve doğumunun hemen sonrasında kendisine icralar geldiğini belirtti.

Kucağında bebeğiyle icralarla uğraştığını kaydeden Esra Erol, sürekli karakollara gidip ifade vermekten yakındı. Bu zorlukları sadece kendisinin yaşamadığını dile getiren Esra Erol, kendisiyle birlikte çalışan ekip arkadaşlarının da hakkında da suç duyurusunda bulunulduğunu bundan dolayı onların da polis merkezine ifade vermeye gittiklerini söyledi.

“HEP BİRLİKTE  BENİ BİTİRME OPERASYONU YAPIYORLAR”

Eski yapımcılarıyla birlikte Zuhal Topal ve kocasının kendisini bitirme planı yaptıklarını kaydeden ünlü sunucu, tüm bu tarafların programını yayından kaldırmak için birlikte operasyon yaptıklarını dile getirdi.

Esra Erol şöyle devam etti:

“Geçen haftalarda Seda Sayan’ın programıyla ilgili Zekeriya Atak isimli şahıs, şehitlerle ilgili güya Seda Abla, Zuhal Topal’ın programını karıştırmasını söylemiş, fakat orkestranın “hayat devam ediyor çalın oynayın” diyor. Seda Sayan Zuhal Topal’ın orkestrasını da mı tuttu? Zuhal Topal’ın kendisini de mi tuttu kendi yayınını protesto etsin diye? Arkasından bir sahte nikah skandalı oldu, onu da rakip programların işi diye sundular; şoförü, sahte nikah memuru olarak cüppe giydirip ben mi çıkarttım yayınınıza? Madem her şeyi rakip programlar yapıyor ben bunu soruyorum.”

Doğuma gözyaşları içinde gittiğini anlatan Esra Erol,  “Instagramdan kendisine sahte hesaplarla doğum esnasında ölmemi, evladımın ölmesini yazdılar, 8 aydır sesimi çıkartmıyorum.” dedi.

Programa gelen adaylarının sözleşmeyi uygulamaya koymakla korkutulduğunu, ifade eden Erol, “Benim arşivimi çaldınız ben sizden şikayetçi olmadım. Sizde hiç vicdan, empati, insaf var mı?” diye sordu.

ZUHAL TOPAL, KENDİNİ KULLANDIRMA!

Oyuncu Zuhal Topal’a da seslenen Esra Erol,  “eşini de kendini de maşa olarak kullandırma. Biz meslektaşız, aynı işten ekmek yiyoruz, bu da benim sana insanlık ve kadınlık adına meslektaşım olduğun için tek ve son sözümdür” diye konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu