Magazin

Dizi aşkı gerçek oldu, Game of Thrones’un iki yıldızı evleniyor

Game of Thrones aşkı gerçek oldu. Game of Thrones dizisinin setinde başlayan aşk evlilikle taçlanıyor. Dizinin iki sevilen karakteri nişanlandı. “Jon Snow”u canlandıran Kit Harington ile “Ygritte” karakterini canlandıran Rose Leslie evlilik kararı aldı.

İngiliz Times gazetesinde yayımlanan nişan duyurusu ile dizinin iki yıldızının evleneceği haberi büyük yankı buldu. Harington ve Leslie’nin aşkları 2012 yılında dizinin çekimleri sırasında başladı. Game of Thrones’da iki sevgiliyi canlandıran oyunculardan damat Harington geçtiğimiz yıl Vogue İtalya dergisine; dizideki en güzel anılarının 2012 yılında ikinci sezonu çekerken İzlanda’da geçirdiği üç haftalık zaman dilimi sırasında oluştuğunu belirtmiş ve “Çünkü ülke güzel, çünkü Kuzey Işıkları büyüleyici ve çünkü orada aşık oldum. Eğer birine ilgi duyuyorsanız ve dizide de bu duygusal çekimi oynuyorsanız, aşık olmak çok kolaylaşıyor.” demişti.

blank

Gelin hanım Leslie şu sıralar ABD televizyon dizisi The Good Fight’ta rol alırken; Harington Game of Thrones’un çekimlerine başlamadan önce BBC’de yayınlanacak Gunpowder dizisinde ekrana gelecek.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu