Dizi TV

Sev Yeter’i perşembe günü yayınlanacak yeni bölümünde İshita korkutuyor

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen Hint dizisi Sev Yeter’in yeni bölümünde İshita korkutmaya devam ediyor. Sevilen dizinin perşembe günü yayınlanacak olan 148. bölümünde neler yaşanacak. İşte, Sev Yeter’in yeni bölümünde neler olacağıyla ilgili haberimizin detayları..

İSHİTA ANNESİNE SALDIRIYOR

Sev Yeter’de bu perşembe akşamı Kanal 7’de ekrana gelecek olan yeni bölümde  İshita yeniden Shagun rolüne bürünüp kendi annesini öldürmeye kalkar. Korkudan ne yapacağını şaşıran Madhavi Shagun’un ruhunun İshita’yı esir aldığını söyleyince Raman çok kızar. Raman mı yoksa Madhavi mi haklı?

Öte yandan Sev Yeter’in perşembe günü yayınlanacak olan 149. bölüm fragmanı yayında.

https://www.youtube.com/watch?v=UUDAWeHIJ2M

148. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ruhi İshita’nın tavırlarından dolayı ondan çok korkar. İshita ondan yaptıkları için özür diler. Herkes onun düzeldiğini düşünürken bir anda odadan çığlıklar yükselir. Madhavi’yi köşeye sıkıştıran İshita yeniden Shagun karakterine bürünür. Madhavi korkuyla yardım beklerken İshita onu öldüreceğini söyler. Raman odaya koşup Madhavi’yi kurtarır fakat Madhavi kızının halini görünce kahrolur. Madhavi Shagun’un ruhunun İshita’nın bedenine girdiğini söylediğinde çok kızan Raman onun psikolojik bir sorunu olduğunu savunur. İshita’nın durumunda kim haklı?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

Sev Yeter Künye:

Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia Türü: Romantik, dram

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı