Magazin

Sevda Demirel: 16 yaşından beri tacize uğruyorum

Sevda Demirel, Kanal D’de yayınlanan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’ib sunumuyla ekrana gelen Renkli Sayfalar’ın konuğuydu. Demirel, programda kendi hayatıyla ilgili çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Sevda Demirel, yayında annesiz ve babasız büyüdüğünü ve 16 yaşından beri tacizlere muhatap kaldığını anlattı.

Erkeklerin hayatı boyunca kendisine hep bel altı yaklaştıklarını anlatan Sevda Demirel bu nedenden dolayı erkeklere özel hayatında hiç güvenememekten yakındı.

Demirel, programın ilerleyen dakikalarında gözyaşlarına hakim olamadı. Eski manken şunları şunları söyledi:

“”Ben şu an 44 yaşındayım ve hala bu tacizleri yaşıyorum. Zamanında bir takım mesleğim adına verdiğim pozlardan dolayı o pozları profesyonellik olarak düşünmeyip, ‘bu kadın benim olmalı’ hırsıyla bir takım yapımcılar, televizyoncular, kanal sahipleri vs. o dönem benim işlerimi baltalayanlar hep ‘hayır’ dediğim erkekler oldu.Benim hayatımı mahvettiler.”

Demirel, dergilerin kapağında yer aldığı dönemlerde iş görüşmesine gittiğinde bambaşka tekliflerle karşılaştığını anlattı.

Sevda Demirel, şöyle devam etti:

“Benim hiç bir erkek dayanağım olmadı bu hayatta. Geri çekilmek zorunda kaldım. Ben o adamlara ‘Hayır’ dedikçe bütün iş olanaklarım kapandı. ‘Evet’ demem gerekiyordu, çünkü bikinili açık seçik poz veriyordum. O pozlardan yola çıkıp bütün hayatımı o şekilde yaşadığını zannediyorlar. Ben bikiniyle mayoyla evde gezmiyorum kardeşim, o benim işimin uzantısıydı. Onu yapıp o şekilde sahne teklifleri alıyordum.”

İşte, Sevda Demirel’in Renkli Sayfalar programındaki çok çarpıcı açıklamaları:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu