Magazin

Sevda Türküsev’den Gülben Ergen’e şort tepkisi: “Sizin hayata bakış açınız çıplaksa…”

Ömür Gedik’in başlattığı şort tartışması büyüyor. Ahmet Hakan ve Gülben Ergen, Ömür Gedik’e karşı saf tutarken eğitimci- yazar Sevda Türküsev’den Gülben Ergen’in Ömür Gedik’e verdiği tepkiye ilginç bir cevap geldi.

ÖMÜR GEDİK’İ HEDEF ALMIŞTI

Ömür Gedik’in açtığı şort tartışmasına katılan Gülben Ergen: “Bize ne başka hayatlardan? Herkes kendi yaşamına bakarsa daha iyiye gideriz. Bize ne başkasının ne giydiğinden? Ne yediğinden? Nerede kiminle olduğundan? Kadın kadını neden sorgular? Kıyafet seçimini neye ne kadar anlatır? Neden tene bakar insanlar? Neden bez parçası kadardır ‘namus’ neden yargılar kadın kadını özellikle? Her gün bir kadın ölüyor bu ülkede. Daha yeni öldü hem de kızının gözleri önünde kanlar içerisinde! Şort ne? Kime göre uygun ya da değil? Kim kimi düzeltecek!” açıklaması ile gündeme gelmişti.

SEVDA TÜRKÜSEV ERGEN’E FENA YÜKLENDİ

Sevda Türküsev, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Gülben Ergen’i hedef aldı. Gülben Ergen’e ironik göndermede bulunan Sevda Türküsev’in Ergen için “ünlü düşünür, duayen ” ifadelerini kullanması dikkatlerden kaçmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu