Yaşam

Seven And Star İle Vip Transfer

Seven and Star firması tatil ve iş için Bodrum’a gelenler için bodrum transfer hizmeti veriyor. Bodrum’a ulaşmadan yapılan rezervasyon sayesinde kişilerin istedikleri yere kolayca ulaşmasını sağlıyorlar. Yol arkadaşım sloganın benimseyen firma kişilerin otellerine en kısa sürede ulaştırılmasını sağlıyor. Son derece konforlu araçlarla verilen transfer hizmeti sayesinde kişiler rahat bir yolculuk yapabiliyorlar.

Seven And Star Transfer Araçları

Seven and Star araç kullanma konusunda tecrübeli olan elemanlarıyla kişilerin güvenli bir şekilde Bodrum ve ilçelerinde istedikleri yerlere taşınmasını sağlıyor.dalaman havalimanı transfer Bodrum airport transfer hizmetini kaskosu yapılmış ve koltuk sigortası olan konforlu araçlarla sağlıyor.

Firmanın transfer hizmeti sırasında kullandığı araçlar şunlardır;

  • Mercedes Vito
  • Volkswagen Caravelle
  • Mercedes Sprinter
  • Volkswagen Transporter
  • Volkswagen Crafter

Firmaya ait vip özellikli olan bu araçlar kişilerin rahat etmesi için ek özellikler ve donanımlar eklenerek hizmete hazır hale getirilmiştir. Kişi sayısına bağlı olarak değişen araç seçeneklerinde firma sadece müşterilerinin güvenli bir şekilde ulaşması gereken yere ulaşmasını hedefliyor.

Seven And Star Hizmet Bölgeleri

Seven and Star transfer firması kişiler için ve kurumlar için hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetini esas olarak hizmet veren firma kişiler için şehir içi ve şehir dışı hizmet veriyor. Yaygın olarak Bodrum içi ve ilçelerine hizmet veren firmanın taşıma hizmeti bölgelerden bazıları şunlardır; Bodrum merkez, Yalıkavak, İçmeler, Bitez, Gümbet, Güvercinlik, Turgutreis, Türkbükü, Gündoğan ve Torba ilçeleridir. Firma bu ilçelere 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyor. Ayrıca firma ihtiyaç halinde Arapça, Rusça ve İngilizce bilen tercümanlarıyla da hizmet vererek kişilerin rahat bir yolculuk yapmasını sağlıyor.

Seven And Star Transfer Hizmetleri

Seven and Star yayın olarak bodrum havalimanı transfer hizmeti veriyor. Bu hizmet kapsamında kişilerin sadece otellerine ulaştırılmasını sağlamıyor. Tatil sırasında da kişilerin restoran, kulüp, bar, plaj, tarihi yerler ve eğlence mekanlarına taşınmasını sağlıyor. Örneğin kişiler beach partilerine katılmak istediklerinde Seven and Star hizmetlerinden yararlanabiliyor.gocek transfer Aynı şekilde Bodrum’un ünlü kahvaltı mekanlarından birisi olan ve Bitez’de yer alan Baa Bahçe’ye gitmek istediklerinde vip araçlarla transfer hizmeti alabiliyorlar. Bunun dışında Bodrum ve çevresinde bulunan tarihi ve turistik yerleri gezmek istediklerinde de Seven and Star transfer hizmeti veriyor. Hizmeti alabilmek için iki saat önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu