Oyun

Seven Knights’ın yeni kahramanı Kyle nasıl bir karakter?

Mobil kullanıcıların yakından bildiği Seven Knights oyunundan yeni ve ilginç bir hamle geldi. Sevilen mobil oyun yeni ve özel bir kahraman karakteri daha kazandı.  Seven Knights oyununun yeni karakterinin adı: Kyle…Peki, yeni karakter Kyle’nin özellikleri neler? Kyle karakterinin ne gibi farklılıkları var? İşte Seven Knights ile ilgili haberimizin detayları…

ZİNCİRLERLE SAVAŞAN ÖLÜMCÜL KAHRAMAN:KYLE

Kyle, Seven Knights’ta zincirlerle savaşan ve çok şaşırtıcı hareketleri olan ölümcül sonuçlar meydana getiren önemli bir kahraman olmaya aday.

 

Netmarble Games, mobil RPG Seven Knights‘a geçtiğimiz günlerde yeni özel bir kahraman olan Kyle’ın eklendiğini duyurdu. Şirket, ayrıca oyunun 500’üncü gününe ulaşmasını kutlamak için etkinlikler düzenleneceğini açıkladı.

KYLE SIRADIŞI BİR KARAKTER

Kyle, uzun saçları ve zinciriyle yaptığı büyüleyici hareketleri ve Eski Dört Lord’dan biri olan Teo’ya benzer yetenekleri olan ölümcül bir karakter. Kyle’ın savaş sırasında yüzünü yaraladığı Teo’nun da oyuna eklenmesiyle hikaye çok daha ilginç, dövüş için karşılaşmaları halinde ise çok daha eğlenceli hale gelecek.

Kyle’ın hikayesini merak edenler için işte, Seven Knights’ın YouTube kanalındaki tanıtım videosu:

 

Seven Knights son güncellemesiyle, Aksesuar Güçlendirme ve Altdeğer özelliklerini de oyuna ekliyor. Oyuncular Altdeğer eklenmiş 6 yıldız aksesuarların yeni bir slotu olacak ve malzeme kullanarak güçlendirilebilecek.

YEDİ ŞÖVALYEDEN BİRİNİ SEÇİN!

Ayrıca düzenlenecek çeşitli etkinliklerle oyunun500’üncü günü kutlanacak ve 6 Nisan 2017 tarihine kadar giriş yapan oyunculara özel bir Yedi Şövalye kahramanı hediye edilecek. Oyuncular giriş yaptıkları günlerin toplam sayısına göre maksimum üç tane özel kahraman daha elde etmek için hak kazanacaklar.

Bunların yanında, 23 Şubat 2017 tarihinden itibaren iki haftalık etkinlik süresince, Çağırma Dükkanı’ndan 3-6 Yıldız bir kahraman çağırarak 50’nci kahramanını elde eden oyunculara 4 Yıldız Kyle garantili olarak hediye edilecek. Yeni özel kahramanı sunan bu etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için oyun içi duyuruları takip etmeniz gerekiyor.

blank

Ek olarak, 6 Yıldız Kyle’ı +5 güçlendirenler Kilitaçan Leah karakteri elde ederken, birden fazla üstünleştirme yapanlar 6 Yıldız Dört Lord eşyası kazanacak.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 400’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

SEVEN KNIGHTS NASIL BİR OYUN?

Seven Knights bir rol yapma türünde bir mobil starteji oyunudur. Olağanüstü grafiklere sahip olan oyun strateji ve macera tutkunları için macera, savaş, sonsuz modları bulunan oyunda 200’den fazla kahraman bulunuyor.

NETMARBLE GAMES HAKKINDA

Netmarble Games Corp. 2000 yılında Kore’de kuruldu.  Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi. 3.000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble; Lineage2 Revolution, STAR WARS™: Force Arena, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu