GündemManşet

“Sevgili Ahmet Hakan…” Yeşim Salkım Ahmet Hakan’ın o yazısına ne cevap verdi?

Ahmet Hakan’ın “15 Temmuz’dan sonra siyasallaşan sanatçılar” başlıklı yazısına ilk tepki Yeşim Salkım’dan geldi. Ahmet Hakan, yazısında Yeşim Salkım için ” Tam bir ‘Reisçi’ haline geldi” ifadesini kullanmıştı. Yeşim Salkım, Ahmet Hakan’a sosyal medya hesabından karşılık verdi.

Yeşim Salkım’ın Ahmet Hakan’a cevap niteliği taşıyan açıklamaları şöyle:

“kimin atına binersem onun türküsünü söylemeyi hiç sevmem bizde söz bir kez çıkar ağızdan Arnavut’uz vesselam ”

” ben duygularını yeri ve Zaman’ı gelince belirten bir kadınım gereksiz konuşmayı hele erken konuşmayı sevmem teşekkür ederim …”

“sevgili Ahmet hakan köşenizde bana yer vermeniz çok güzel ama ben hep ülkemin cumhurbaşkanını destekledim burda yazmasamda ”

yesim-salkim

Ahmet Hakan sözkonusu yazısında 15 Temmuz’dan sonra siyasallaşan sanatçıları yazmış ve Sıla, Yeşim Salkım, Yavuz Bingöl, Mahsun Kırmızıgül, Ebru Yaşar, Yılmaz Erdoğan, Kenan İmirzalıoğlu, Ece Erken, Hülya Avşar, Bülent Ersoy’la ilgili yorumlar yazarak 15 Temmuz sonrası isimlerin siyasal duruşlarını yorumlamıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu