Reklam

Sevgililer aşkın zirvesinde buluşuyor

Çocuk, genç, yetişkin demeden tüm ziyaretçiler, Tırmanma Duvarı’nın tadını doyasıya yaşadı. Şimdi ise sıra sevgililerde…

“Hediyeli bir dünya” sloganıyla ziyaretçilerine kapılarını açan Pendorya AVM, Sevgililer Günü’ne özel bir etkinliği hayata geçirmeye hazırlanıyor. 14 Şubat’ta aşkın zirvesinde buluşmak isteyen tüm çiftler; Avm’de kurulan Tırmanma Duvarı’nda yarışarak; farklı bir heyecan yaşayacaklar.

Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan etkinliğe; 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm çiftler katılım sağlayabilecek. 14 Şubat günü saat 13:00-14:00 arasında alışveriş fişleri ile kayıtlarını yaptıran çiftler için kıyasıya mücadele 15:00’de başlayacak ve birbirinden güzel ödüllerin sahipleri olacaklar.

Birinci olan çifte haftasonu tatili; ikinci olan çifte hediye çeki, üçüncü olan çifte ise akşam yemeği gibi ödüllerin yer aldığı etkinlikte; çiftler zirveye en kısa sürede ulaşmak için birbirleriyle yarışacaklar. Eğlencenin doyasıya yaşanacağı yarışma, toplamda bir saat sürecek ve 15:30’da yapılacak ödül töreni ile ödüller sahiplerini bulacak.
Pendorya Avm, Sevgililer Günü’nde farklı bir heyecan ve eğlence dolu anları paylaşmak isteyen tüm çiftleri davet ediyor. Detaylar için www.pendorya.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Pendorya Hakkında:
Pendorya, ev dekorasyon ihtiyaçlarının tümünü bünyesinde bulunduran 8500 m2’lik alana sahip Eskidji Bazaar, Avrupa’nın en büyük elektronik marketlerinden 5500 m2’lik alana sahip Media Markt, MM Migros olmak üzere, toplam 80000 m2 kapalı alana sahip 105 mağazası ve Maltepe – İzmit güzergahındaki ilk sinema kompleksi olan 8 salonlu Cinemaximum sinemaları ile tüm ziyaretçilerin hizmetinde…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu