Magazin

Sevilay Yılman, olay pozuyla tartışılan Seda Sayan’ı affetmedi

Habertürk yazarı Sevilay Yılman’ın gündeminde, Seda Sayan’ın sosyal medyada ünlüler arasında yeni bir akım olan yerde çektirdiği pozu vardı.  Yılman, bugünkü yazısında bu akımın manyaklık halini aldığını yazdı. Yılman, yazısının finalinde akıma kendilerini kaptıranlar için “Allah size akıl fikir versin” diye yazdı.

YILMAN, SEDA SAYAN’IN OLAY POZU NİÇİN NELER YAZDI?

Yeni akımla ilgili bazı fotoğrafları köşesinde paylaşan Yılman’ın, “Özetle… Tamamen bir özenti ile başlayan ve saçma sapan bir noktaya evrilen #faillingstars modası – tamamını yazamayacağım, terbiyem elvermediği için- eskilerin esasında başka bir manada kullandıkları ama düşündüğünüzde bugüne çok uygun düşen; ‘Akım derken … oldu’ sözünü hatırlattı…” ifadelerini kullanması dikkatlerden kaçmadı.

İşte Yılman’ın “Pardon ama Akım derken mesele … oldu!” başlıklı yazısından bir bölüm:


Yalan yok ilk gördüğümde kahkahalarla gülmüş ve Seda Sayan’ın komiklik yapmaya çalıştığını düşünmüştüm.Ancak artık gülemiyorum çünkü Seda Sayan’ın başlattığı bu; “Düşen yıldızlar pozu” akımı bir manyaklık halini aldı.

Niye bilmiyorum özellikle kadınların bu akıma ilgisi büyük oldu. Örtülü, örtüsüz binlerce kadın Seda Ablalarının peşinden gidip, kendilerini yere atıp, garip sürünür pozlu fotoğraflarını sosyal medyada paylaşıyorlar ve bunu da ne için yapıyorlar bilmiyorlar.

Özetle… Tamamen bir özenti ile başlayan ve saçma sapan bir noktaya evrilen #faillingstars modası – tamamını yazamayacağım, terbiyem elvermediği için- eskilerin esasında başka bir manada kullandıkları ama düşündüğünüzde bugüne çok uygun düşen; “Akım derken … oldu“ sözünü hatırlattı…

Kendileri paylaştığı için sosyal medyada benim de paylaşmamın bir mahzuru yok diye düşünüyorum ve başta Seda Sayan olmak üzere, onun ardından “Düşen yıldızlar pozu”nu verenlerden benim için favori olanların birkaçını paylaşıyorum ve onlar için şöyle diyorum; “Allah size akıl versin!”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu