Dijital PlatformlarTelevizyon

Sevilen Hint Dizisi Benimsin’de Ayat hakkındaki gerçekler bir bir ortaya dökülüyor.

Kanal 7’nin akşam kuşağında ilgiyle izlenilen Hint Dizisi “Benimsin”de heyecan yine dorukta. Yarın yayınlanacak bölümde Ayat hakkındaki gerçekler bir bir ortaya nasıl dökülüyor? Surayla ve gelinleri köşeye sıkıştırdıkları Ghulam ve Shabana’yı konuşturabilecek mi? Benimsin 1 Ağustos tarihinde yayınlanacak 16. bölümü ile yine izleyiciyi televizyona kilitleyecek. İşte yarınki bölümün özeti…

Ekranların sevilen Hint dizisi Benimsin’de bugün, Surayya ve gelinleri Ghulam ve Shabana’yı köşeye sıkıştırdıkları bir anda Zain ortaya çıkarak ortaya çıkar. Kardeşi hakkındaki gerçekleri öğrenen Aaliya, tüm bunları bildiği halde kendisine anlatmadığı için Zain’e kızgındır ve kulak misafiri olduğu bir konuşma yüzünden ailesinin yanına geri dönmeye karar verir.

Ayat’ın başına gelenleri öğrenen Surayya, kızları üzerinden Ghulam ve Shabana’yı küçük düşürmek için bir plan yapar. Gauhar ile Rizvan arasındaki yakınlaşmadan memnun kalan Nefisa’nın hoşuna gider. Kaza geçirdikten sonra evde istirahat eden Zain, artık Aaliya ile daha fazla zaman geçirmektedir. Polis merkezinden gelen bir telefon ile Aayat hakkındaki gerçekleri öğrenen Aaliya, Surayya ve gelinlerinden önce kardeşini suçlayınca evde ortalık bir anda kızışır. Olayları yatıştırma görevi Zain’e düşmüştür. Diğer yandan Zain ile Rızwan arasındaki konuşmaları duyan Aaliya, Bhopal’e dönmek üzere evden ayrılır.

Benimsin Künye:

Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya

Oyuncular: Harshad Arora, Preetika Rao,

Yapım Yılı: 2013

Dil: Hint

Ülke: Hindistan

Tür: Romantik

Senaryo: Sonali Jaffer

Orijinal Adı: Beintehaa

Sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Benimsin, hafta sonları saat 20:45’te Kanal 7 ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu