Yerli Dizi

Sevilen Netflix dizisi Aşk101’in devamı Aşk102 için temeller atıldı!

Kısa süre içinde kalpleri fetheden Aşk101 dizisi ekibi, tekrar izleyici ile buluşmak için çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Dünyaca ünlü içerik üreticisi olan Netflix’in Türkiye yapımı dizilerinden biri olan Aşk101, ilk sezonu ile büyük bir tartışma yaratırken aynı zamanda oldukça sevilmişti. Oyuncu kadrosunda: Pınar Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, Kubilay Aka, İpek Filiz Yazıcı, Kaan Urgancıoğlu, Bade İşçil gibi isimleri bir araya getiren dizinin yeni sezon hazırlıkları başladı.

Yeni sezon onayını alan Aşk101 dizisinin devamı Aşk102 ismini alacak ve aynı kadro yola devam edecek. Çok sevdikleri öğretmenlerinin okuldan ayrılmaması için okula yeni gelen basketbol koçuna onu aşık etmeye çalışan bir grup lise öğrencisinin bu yolda aşk ve heyecanla tanışmasını konu alan dizinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor.

Sevilen isimleri oyuncu kadrosunda bir araya getiren ve eğlenceli hikayesi ile izleyicileri kendisine bağlamayı başaran Aşk101 dizisinin devamı olan Aşk102’nin okuma provaları başladı. Yakında çekimleri de başlayacak olan dizinin yeni sezonunun ne zaman olacağı ise henüz kesinleşmedi.

20-07/14/ask-102.jpg

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu