Kültür-SanatSinema

“Sevimli Emojiler” filmi ne zaman vizyona giriyor?

Dünya’da ve Türkiye ‘de emoji çılgınlığı devam ediyor. Emoji tutkusu şimdilerde beyaz perdeye de yansıdı. “Sevimli Emojiler” filmi 11 Ağustos’ta sinemalarda izleyicisiyle buluşmayı bekliyor. Telefonlarımızda, bilgisayarlarımızda, yazışmalarımızda, sosyal medyada kısacası emojiler heryerde. Günlük yaşantımızın parçası haline gelen emojiler şimdi de beyaz perdede.

SEVİMLİ EMOJİLER FİLMİ 11 AĞUSTOSTA VİZYONDA

İnternet ve mobil üzerinden mesajlaşırken,  perde arkasında neler olduğunu, nasıl zorluklar, komik olaylar ve nasıl maceralar yaşandığını biliyor musunuz? “Sevimli Emojiler” hareketli,  çılgın ve bir o kadar da eğlenceli maceralarını  izleyecilerle paylaşıyor. Zalim dijital, insanların haberleşmesini kesmek için, “@” işaretini çalar. “Sevimli Emojiler” ise haberleşmeyi geri getirebilmek için , Zalim dijital ile mücadele etmek ve “@” işaretini geri getirmek zorundadırlar. Bir yanda Zalim digital, bir yanda ise becerikli ve eğlenceli dostlarımız “Sevimli Emojiler”, bakalım bu mücadelede kim galip gelecek?

SOSYAL MEDYA ODAKLI İLK FİLM

Haberleşme ve iletişimin yetişkin, çocuk herkes için kolay, hızlı ve keyifli olduğu günümüzde, bu güncel macera ile her yaştan izleyicinin çok keyifli vakit geçirmesini hedefliyor. Mars Dağıtım tarafından vizyona girecek olan “Sevimli Emojiler”, 11 Ağustosta her yaştan izleyicisi ile sinemalarda buluşacak.

İşte, “Sevimli Emojiler” filminin fragmanı-izle

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu