Magazin

Seviyor Sevmiyor 9. bölümde intihar! Hangi Deniz intihar etti?

ATV’nin sevilen Seviyor Sevmiyor dizisi bu gece yürekleri hoplatmaya devam ediyor. Deniz Aslanlardan hangisi intihar etti? Deniz Aslan rolünü oynayan İrem mi, yoksa gerçek Deniz Aslan mı canına kıymak istedi. Seviyor Sevmiyor 9. bölümde neler yaşandı? Suçluluk, ihanet, aşk üçgeninde kim daha az suçlu, kim kurban ayrıntılar M.bey’de.

Deniz Aslan taklidi yapan İrem, en yakın arkadaşının çocukluk aşkını elinden almanın ağırlığına daha fazla dayanamadı ve ilaç içerek intihar etti. Birçok kutu ilaç içerek intihar etmeye kalkışan İrem son anda annesini ve babasını arayınca ölümden döndü. Gerçek Deniz Aslan arkadaşının acı haberini alır almaz hastaneye koştu. Arkadaşlık ihaneti de affettirdi. Peki İrem’in, Deniz’e son oyunu neydi?

Son bölümde neler yaşandı?

Seviyor Sevmiyor 9. bölümü ile bu gece ekranlara geldi. Deniz Aslan ve İrem, herşeyi Yiğit’e anlatmaları gerektiğini bunu sözle yapamadıkları için mektup yazdıkları halde, İrem bu mektubu Yiğit’e veremez ve Yiğit’in evlenme teklifini kabul eder. Ancak aşkı için arkadaşlığını feda etmiştir. Bunun ağırlığını taşımak ise yayınlanan son bölümde kare kare ağırlaşmaktadır.

Deniz Aslan’ın gözyaşları milyonları ağlattı

Seviyor Sevmiyor 9. bölümde hiç beklenmeyen gelişmeler seyirciyi ekran karşısına kilitlemeyi başardı. Deniz kılığındaki İrem, Yiğit’in teklifini kabul ediyor, Peki gerçek Deniz Aslan, Tuna’nın teklifine ne diyecek? Sahte Deniz olan İrem 2. kez en yakın arkadaşına ihanet etmenin yükünü taşıyabilecek mi? Gerçek Deniz bu ihaneti öğrenecek mi? Detaylar sıcağı sıcağına M.bey farkıyla…

Senaryosunu farklı işleyiş tarzı ile dikkat çeken, bitti bitiyor söylentileri ile de gündemde sürekli yer edinen Seviyor Sevmiyor dizisinde bu akşam tam bir aşk ihanet rüzgarı esiyor. İrem 2. kez Deniz’i aldatır. Arkadaşının aşkına göz koyan İrem’i artık kimseler kurtaramaz. Peki Yiğit Deniz zannettiği İrem’in çocukluk aşkı olan o kız olmadığını öğrendiğinde yine aynı aşkla İrem’e bakacak mıdır? Deniz Aslan bu aşk acısından kurtulmak için şimdi ne yapacak? Tuna neden Deniz’i reddetti? Seviyor Sevmiyor’da gözyaşı sel olup akıyor. Deniz ne zaman bu karşılıksız aşktan kurtulacak?

Deniz Tuna’ya aşık olmak için çırpınıyor. Ancak yüreği hala çocukluk aşkı Yiğit için çarparken en yakın dostuna haksızlık yapmak istemediğini söylüyor. Tuna ise karşılıksız aşkının her zaman yanında olmaya devam ediyor. Her düştüğünde elini tutan Tuna’ya sarılarak gözyaşlarına boğulan Deniz ekran başındakileri de ağlattı. Böylesine komedi motifli bir dizide dramı da çok iyi oynadığını gösteren Zeynep Çamcı oynadığı Deniz Aslan rolünün tam hakkını vererek seyirciden de tam not aldı.

Evlilik teklif ettiği İrem’i hala çocukluk aşkı Deniz zanneden Yiğit, küçükken oynadığı intihar oyununun da aslında onun ilgisini çekmek için olduğunu itiraf etti. İrem ise çocukluğu hakkında hiçbir şey bilmediği Yiğit’e hala rol yapmakta zorlanmakta ancak yine de bu oyunu sürdürmekte ısrar etmektedir. Ancak anılar hakkında konuşuldukça İrem köşeye sıkışmaktadır.

Deniz Aslan, İrem’i asla affetmeyecek gibi görünüyor, Peki bundan sonra olaylar nasıl gelişecek. Seviyor Sevmiyor tüm hızıyla sürüyor. İrem, Deniz’i her seferinde kandırmayı başarıyor.

İntihar da yalanmış!

İrem’in intihar ettiği haberini alınca soluğu hastanede alan Deniz Aslan, arkadaşını affettiğini bir video ile anlatarak onun izlemesini sağlaması için Tuna’dan yardım ister. Oysa ki gerçekte İrem intihar etmemiş, hastanenin doktorunu da (önceden tanıdığı biri ve belli ki bir vefa borcu var) oyununa alet eder. Herkes İrem’in intihar ettiğini zanneder ama gerçekte İrem; Deniz Aslan’ın ona olan sevgisini yani zaafını kullanmıştır. Niyeti iyi bile olsa, İrem her zamanki gibi yine yalanla, dolanla hileyle hurdayla Deniz’i kandırmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu