M.Bey/ÖzelYerli Dizi

Seviyor Sevmiyor dizisi bitiyor mu?(M.Bey-Özel)

Başrollerini Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan’ın paylaştığı ATV’nin yeni dizilerinden Seviyor Sevmiyor’un final yapıp yapmayacağı TV dünyasında merak edilen konulardan biriydi. Medyabey, bu merak edilen sorunun cevabını açıklıyor. İşte, Seviyor Sevmiyor’un akıbetiyle ilgili flaş gelişme…

SEVİYOR SEVMİYOR İÇİN FİNAL KARARI VERİLDİ

ATV’nin Çarşamba akşamları yayınlanan romantik-komedi tarzındaki dizisi Seviyor Sevmiyor’un final yapacağı öğrenildi. Final tarihi henüz belli değil. Dizinin 10 Ağustos Çarşamba günü 5. bölümü yayınlanacak.

SEVİYOR SEVMİYOR’UN KONUSU NEYDİ?

Çocukluk aşkı olan bir çiftin yıllar sonra bir araya gelir. Çift, çeşitli tesadüflerle birbirlerine yakınlaşırlar ve diğer karakterlerin de hikayeye dahil olmasıyla  aşk oyunu giderek daha karmaşık hale gelir. Seviyor Sevmiyor’da ilk aşkın masumluğu ile bir çiftin başına gelenler hikaye ediliyordu.

Faruk Bayhan’ın sahibi olduğu MF Yapım’ın yapımcılığında çekilen Seviyor Sevmiyor dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yaparken senaryosunu Hakan Bonomo ve Aksel Bonfil’ in yazıyor.

Dizide, ayrıca, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı ve İpek Tenolcay gibi isimler de yer alıyordu.

SEVİYOR SEVMİYOR’UN 5. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Seviyor Sevmiyor’un 5. bölümünde şunlar yaşanacak: Deniz, Yiğit’in 15 yıl önce ona verdiği yapboz parçasını hiç olmadık bir yerde düşürür. Yiğit’in yapboz parçasını görmesi ve stajyeri olarak bildiği Deniz’in ilk aşkı olduğunu anlaması an meselesidir. Ancak Deniz’in küçük sırrını öğrenen Tuna, yaptığı sürprizle herkesi şaşırtacaktır. İrem’in, Deniz’den gizli görüşmeye devam ettiği Yiğit’e olan hisleri giderek artmaktadır. Onunla vakit geçirmek için komik bahaneler yaratır. Deniz, İrem’in odasında Yiğit’in fotoğrafını bulur. İrem köşeye sıkışmıştır.

SEVİYOR SEVMİYOR 4. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yiğit tarafından sürekli azarlanan Deniz’in morali yerlerdedir. Yiğit dergi çekimi için ünlü fotoğrafçı Cengiz Tarhan’dan randevu almıştır. Yiğit’in şoförlüğünü yapma işi Deniz’e kalır. Deniz, yolda Yiğit’i çileden çıkartacak bir hata yapar. İrem ise babasından ötürü kötü hissetmektedir. Sürpriz bir şekilde yanında Yiğit yer alır. Yiğit tarafından sürekli azarlanan Deniz’in morali yerlerdedir. Tuna ona büyük destek olur. Ancak Deniz içtiği bozuk çayın da etkisiyle Yiğit’i arayıp her şeyi itiraf eder.

https://www.youtube.com/watch?v=2yuHkF5pLX8

 

 

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı