MagazinYerli Dizi

Seviyor Sevmiyor dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak  İlk Aşkım‘Seviyor Sevmiyor’ adlı dizinin  çekimlerine başlandı.Kore yapımı bir diziden uyarlandığı iddia edilen yeni romantik komedi tarzındaki  ‘Seviyor Sevmiyor’un oyuncu kadrosu ve yayınlanacağı da kanal belli oldu.

Haziran ayında ATV ekranlarda olacağı tahmin edilen dizi projesinin oyuncu kadrosunda ‘Beni Böyle Sev’de rol alan ve izleyicinin dikkatini çeken başarılı oyuncu Zeynep Çamcı yer alıyor.

DİZİNİN BAŞROLLERİNDE HANGİ OYUNCULAR VAR?

Fox TV’de yayınlanan ve aile dizisi olarak beğeni kazanan ‘Kocamın Ailesi’nden Gökhan Alkan, ve ‘Diğer Yarım’dan Gonca Sarıyıldız da Seviyor Sevmiyor’da başrol olarak yer alacak.

İlk Aşkım ‘Seviyor Sevmiyor’un Kore yapımı ‘She Was Pretty’den uyarlandığı söyleniyor. ATV’de başlayacak olan dizinin yapımcılığını Faruk Bayhan’ın yapım şirketi MF Yapım, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan üstleniyor.

DİZİNİN KONUSU

Güney Kore’de izlenme rekorları kıran ‘She Was Pretty’ dizisinin konusu kısaca şöyle:

Hwang Jung Eum varlıklı bir ailenin güzel kızıdır. Park Seo Joon ise çok kilolu olması sebebiyle küçükken diğer çocuklar tarafından dışlanır. Bu ikili çocukluk arkadaşıdır ve birbirlerinin ilk aşkıdır. Ama Park Seo Joon’un ailesinin yurt dışına taşınınca ayrı düşerler. Park Seo Joon yıllar sonra dış görünüşünü baştan aşağı değiştirerek Kore’ye gelir ve ilk aşkını arar.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı