Dijital Platformlar

Seviyor Sevmiyor dizisine yeni bir isim daha katıldı

Atv’de ekranlarında pazar günü izleyici karşısına çıkan Seviyor Sevmiyor dizisine yeni bir isim daha katıldı. Başrollerinde Zeynep Çamcı, Gonca Sarı-yıldız, Yiğit Kirazcı ve Gökhan Alkan’ın rol aldığı sevilen dizi Seviyor Sevmiyor’a son olarak Aşk Yeniden dizisinde oynayan Sevil Uyar da katıldı.

Son olarak Aşk Yeniden dizisinde Ceyda karakterini canlandıran Sevil Uyar, her hafta merakla beklenen Seviyor Sevmiyor dizisinin kadrosuna dahil oldu.

SEVİL UYAR OBSESİF VE SAPLANTILI BİR KARAKTERİ CANLANDIRACAK

Sevil Uyar, Seviyor Sevmiyor dizisinde obsesif ve saplantılı bir karakter olan Ayça karakterine hayat verecek. Uyar, 18. bölümde izleyici karşısına çıkacak.

SEVİL UYAR KİMDİR?

Sevil Uyar, 2004 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında beşinci olmasının ardından 2005 yılında yönetmenliğini Bülent İşbilen’in yaptığı Aşk Oyunu adlı dizideki başrolü ile sanat hayatına atıldı. Ayla Algan, Şahika Tekand ve Meltem Cumbul gibi ustalardan eğitim aldı.

2008 yılında yönetmenliğini Adnan Güler’in yaptığı “Geç Gelen Bahar” isimli televizyon dizisinde oynayan Sevil Uyar, 2009 yılında Cem Akyoldaş’ın yönettiği “Konak” isimli sinema yapıtında başrol oyuncusu olarak görev aldı. 2010 yılında MTV Müzik Kanalı’nda “Rock Chart” isimli programı başarılı bir şekilde sunan Sevil Uyar aynı yıl Kristal Klaket (Kısa Film Yarışması Ödül Töreni) Sunuculuğunu yaptı. Yine 2010 yılında kendisine tiyatronun kapılarını açan “Engelsizsiniz” isimli oyun ile Erol Günaydın sahnesinde ilk tiyatro oyununu sergiledi.

2011 yılında tiyatro çalışmalarına hız veren Sevil Uyar, “Arapsaçı” isimli komedi oyununda görev aldı. Sanatçı aynı yıl yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı “Yahşi Cazibe” ve Kartal Çidamlı tarafından yönetilen “Sihirli Annem” isimli sevilen dizilerde rol aldı. Sevil Uyar yine aynı yıl Sivil Toplum Kuruluşları SİYAD Ödül Töreni’nde sunuculuk yaptı. 2012 yılında tiyatroya iyice ağırlık veren Sevil Uyar, bu tiyatro ile birlikte “Seninle Evlenir Miyim?” isimli komedi oyununda rol almaya başladı. Tiyatroseverlerce de çok beğenilen bu komedi oyunu aynı yıl Suna Pekuysal Ödülleri’nde Yılın En İyi Komedi Oyunu ödülünü aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu