Dijital PlatformlarTelevizyon

Seviyor Sevmiyor’un son bölümde İrem’in Deniz’e aşk ihaneti

Seviyor Sevmiyor 9. bölümde hiç beklenmeyen gelişmeler seyirciyi ekran karşısına kilitlemeyi başardı. Deniz kılığındaki İrem, Yiğit’in teklifini kabul ediyor, Peki gerçek Deniz Aslan, Tuna’nın teklifine ne diyecek? Sahte Deniz olan İrem 2. kez en yakın arkadaşına ihanet etmenin yükünü taşıyabilecek mi? Gerçek Deniz bu ihaneti öğrenecek mi? Detaylar sıcağı sıcağına M.bey farkıyla…

Senaryosunu farklı işleyiş tarzı ile dikkat çeken, bitti bitiyor söylentileri ile de gündemde sürekli yer edinen Seviyor Sevmiyor dizisinde bu akşam tam bir aşk ihanet rüzgarı esiyor. İrem 2. kez Deniz’i aldatır. Arkadaşının aşkına göz koyan İrem’i artık kimseler kurtaramaz. Peki Yiğit Deniz zannettiği İrem’in çocukluk aşkı olan o kız olmadığını öğrendiğinde yine aynı aşkla İrem’e bakacak mıdır? Deniz Aslan bu aşk acısından kurtulmak için şimdi ne yapacak? Tuna neden Deniz’i reddetti? Seviyor Sevmiyor’da gözyaşı sel olup akıyor. Deniz ne zaman bu karşılıksız aşktan kurtulacak?

Deniz milyonları ağlattı “Ben napayım ya?”

Deniz Tuna’ya aşık olmak için çırpınıyor. Ancak yüreği hala çocukluk aşkı Yiğit için çarparken en yakın dostuna haksızlık yapmak istemediğini söylüyor. Tuna ise karşılıksız aşkının her zaman yanında olmaya devam ediyor. Her düştüğünde elini tutan Tuna’ya sarılarak gözyaşlarına boğulan Deniz ekran başındakileri de ağlattı. Böylesine komedi motifli bir dizide dramı da çok iyi oynadığını gösteren Zeynep Çamcı oynadığı Deniz Aslan rolünün tam hakkını vererek seyirciden de tam not aldı.

seviyor-sevmiyor1

Yiğit’ten garip teklif: Düğün organizasyonumuzu Deniz yapsın mı?

Evlilik teklif ettiği İrem’i hala çocukluk aşkı Deniz zanneden Yiğit, küçükken oynadığı intihar oyununun da aslında onun ilgisini çekmek için olduğunu itiraf etti. İrem ise çocukluğu hakkında hiçbir şey bilmediği Yiğit’e hala rol yapmakta zorlanmakta ancak yine de bu oyunu sürdürmekte ısrar etmektedir. Ancak anılar hakkında konuşuldukça İrem köşeye sıkışmaktadır.

Deniz Aslan, İrem’i asla affetmeyecek gibi görünüyor, Peki bundan sonra olaylar nasıl gelişecek. Seviyor Sevmiyor tüm hızıyla sürüyor.

Genel Hikaye

Çocukluk aşkı olan bir çift, yıllar sonra bir araya gelirse ne olur? Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)’in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika’ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler. Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)’in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz (Zeynep Çamcı) o muhteşem güzelliğini de kaybeder. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz (Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit (Gökhan Alkan) ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu