Dijital Platformlar

Seviyor Sevmiyor’da şok gelişmeler, Deniz gerçeği söyleyecek mi?

Seviyor Sevmiyor fırtınası ekranlarda esmeye devam ediyor. Pazar günü izleyicinin büyük bir keyifle izlediği Seviyor Sevmiyor dizisi bu akşam 13. bölümü ile ekrana geliyor.

Yiğit ile gerçek Deniz Aslan arasındaki çekim öpüşmeye kadar gider. Sahte Deniz Aslan bunu öğrendiğinde ne yapacak? Tuna gerçek aşkının bu dizide bir yardımcı oyunculuk olduğunu kendine itiraf eder ama olaylar bu sevimli dörtlüyü bir başka serüvenin daha içine çekmektedir.  Seviyor Sevmiyor dizisinin yeni bölümünü haberimizdeki linkten canlı olarak izleyebilirsiniz.

Yiğit ile Deniz’i şoke eden bir gelişme yaşanıyor.Dizinin yeni bölümünde avcılar Tuna ve İrem’i ayrı, Yiğit ve birbirlerinden uzak durmaya çalışan Deniz’i ayrı kulübelere kapatırlar.

Başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı’nın oynadığı, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Seviyor Sevmiyor 13. bölümde olaylar gittikçe farklı bir yöne doğru seyretmektedir.

Seviyor Sevmiyor son bölümde neler yaşaacak? 

İki adam Deniz yüzünden restleşirler. Dergi’nin yirminci yıl kutlamaları yaklaşmaktadır. Hazırlıklar yapılırken Yiğit Deniz’den etkilendiği için ondan uzak durmaya çalışır. Bunun gerginliği işe de yansır. İşi Deniz’e ofiste herkesin ortasında bağırmaya kadar vardırır. Bu olay Yiğit’le Tuna’yı da karşı karşıya getirir. İki adam Deniz yüzünden restleşirler. İrem ise Tuna’nın Deniz’e olan ilgisini öğrenir. Deniz tehlikesinden kurtulmak için, Tuna’yla ikisini baş göz etmeye karar verir. Ama Yiğit’i de işin içine katarak hazırladığı dörtlü buluşma hiç de düşündüğü gibi olmaz. Tuna ve Yiğit’in birbirleriyle rekabete giriştiği macera dolu bir geceye dönüşür. Yaşadıkları gece iki çift için de aralarındaki ilişkiyi sorguladıkları ve ciddi kararlar aldıkları bir sürece dönüşür. Tam hepsi, kendilerince doğru yolu bulduklarına inandıklarında, Yiğit istemeden her şeyi alt üst edecek bir hamle yapar.

SEVİYOR SEVMİYOR 13. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu