Magazin

Şevkat Yerimdar’ın başrol oyuncusu Başak Parlak oyuncu sevgilisiyle yakalandı

Fox TV’de yayınlanan ve beğeniyle izlenen ‘Şevkat Yerimdar’ın başrol oyuncusu Başak Parlak sevgilisi ile kameralara yakalandı.  Başak Parlak, Star Tv’deki ‘Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin oyuncusu Alp Nevruz ile objektiflere yakalandı. Kolkola görüntülenen çift, muhabirleri karşılarında görünce ne yapacaklarını şaşırdılar.

KAMERALARI GÖRÜNCE ŞAŞIRDILAR

Başak Parlak ve Alp Nevruz’un önceki akşam Nişantaşı’nda ünlü bir Cafe’de buluştuğu öğrenildi. Geçtiğimiz aylarda evlilik kararı aldığı 3 yıllık sevgilisi müzisyen Caner Karamukluoğlu’ndan ayrılan Başak Parlak, Navruz ile Nişantaşı’nda baş başa yemek yedi.

“İLİŞKİMİZ HENÜZ ÇOK YENİ”

Çıkışta birbirlerine sarılarak yürüyen çift, flaşlar patlayınca şaşırdı. İkili, “İlişkiniz hayırlı olsun” diyen muhabirlere gülümseyerek yanıt verdi. Alp Nevruz çıkışta ‘Birbirimizi tanıma aşamasındayız. İlişkimiz henüz çok yeni’ ifadelerini kullandı.

blank

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu