Magazin

Şevkat Yerimdar’ın oyuncusundan taciz açıklaması

Zengin Kız Fakir Oğlan, Şevkat Yerimdar gibi dizilerde yer alan oyuncu Semra Güzel, tacize uğradığını açıkladı. Genç oyuncu, kendisini taciz eden kişiyi savcılığa şikayet ettiğini ifade etti.

Zengin Kız Fakir Oğlan, Şevkat Yerimdar gibi dizilerde rol alan oyuncu Semra Güzel’in başı bu aralar telefon ve sosyal mecradan ulaşan sapıkla başı dertte.

Semra Güzel, hayranlık adı altında sürekli rahatsız eden ve tehdit eden şahsı savcılığa şikayet etti.

Semra Güzel, Türk adaletine güvendiğini yakın zamanda bu kişinin gerekli cezayı alacağına inandığını söyledi.

Semra Güzel konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Basın mensupları ve kamuoyunun dikkatine.

Fazlasıyla iyiyim. Stres ve yorgunluk bir araya geliyor bazen dinlenmek gerektiğini hissediyor insan sadece. Daha öncede bildirim yayımladım, evet rahatsız eden birileri var. Beni bu olaylara maruz bırakan kişi şahsımı tanımayan bir şahıs sanırım. Şahsımı geçtim Ailemi tanımıyor anlaşılan. Çünkü ailemi tanıyan insanın bu tür rahatsızlıklar vermesi ne yazık ki ciddi bir akıl tutulması demektir diye düşünüyorum. Ki kimsesi olmayan birine de bu şekilde bir şey yapmaya kimsenin hakkı yok Hayranlık adı altında rahatsızlıkları tehditleri ahlaksızlıkları bitmedi.

Türkiye Cumhuriyeti Başsavcılığı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü gibi adli merciiler vasıtası ve avukatım aracılığı ile yakinen takipte olduğumuzu belirtmek isterim. Maalesef oluyor böyle şeyler diyerek ve korkarak yaşayacak halimiz yok. İnsan tabii ki kaygılanabilir fakat bir kadın olarak daha güçlü yaşamalıyız hayatı korkarak değil. Kadın olarak, özellikle şiddet mağduru kadınların bir nebze sesi olabilmek adına söylemek isterim ki; İYİYİM VE KORKMUYORUM! BİZLER HÜR, HAKKINI SAVUNAN GÜÇLÜ KADINLAR OLMALIYIZ. Ben gayet sabırlı bir insanım ve sabrediyorum. Böyle sapık, eril ve hasta zihniyetlerin toplumdan bir şekilde soyutlanması konusunda mücadelemizin arkasındayız.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu