Yerli Dizi

Şevket Çoruh, Arka Sokaklar’dan ayrılıyor mu? Erler Film’den flaş açıklama

Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar’larkla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Dizinin başrol oyuncusu Şevket Çoruh’un diziden ayrıldığı şeklindeki iddiaya dizinin yapım şirketi Erler Film’den açıklama geldi.

Kanal D’nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’dan ayrıldığı iddia edilen Şevket Çoruh’la ilgili bir açıklama geldi. Dizinin yapım şirketi Erler Film, ayrılık iddialarını yalanladı. İşte, yapım şirketinin açıklaması:

“‘Arka Sokaklar dizisinde sürpriz gelişme!’ üst başlığı ile başlayan ve Mesut Komiser karakterini büyük başarıyla canlandıran Şevket Çoruh’un diziden ayrıldığı haberi doğru değildir.

16 yıldır başarıyla devam eden dizinin yeni sezonda da aynı ilgiyi görüyor olmasına rağmen bu tür yalan haberlerin çıkıyor olması elbette manidardır. Arka Sokaklar’ın yıllardır devam ediyor olmasının temelinde setlerde zor rastlanır bir ekip anlayışının, sanatçı sorumluluğunun ve Türker İnanoğlu gibi bir yöneticinin bulunması gerçeğidir.

Arka Sokaklar’ın çekimleri pandemi önlemleri sınırları içinde devam etmektedir. Ekipteki tüm sanatçılar gibi Şevket Çoruh da kamera karşısına çekim takvimine göre geçmektedir.

Erler Film olarak Arka Sokaklar seyircilerine saygı ile duyurulur.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu