Magazin

Şevket Çoruh Baba Sahne’deki oyunun dekorunu çalanlara seslendi

Baba Sahne’nin yaşadığı sorunların ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz Ağustos ayında sel sularına maruz kalan tiyatro sahnesi şimdi de hırsızlık şoku yaşıyor.   Hırsızlar tiyatro oyunlarının sahnelendiği Baba Sahne’deki tiyatro dekorlarını çaldı. Şevket Çoruh, Twitter hesabından Baba Sahne dekorunun çalındığını duyurdu. Sosyal medya hesabından çağrı yapan Çoruh, dekorlarını kurtarma derdine düştü.

SOSYAL MEDYADAN HIRSIZLARA SESLENDİ

Hırsızlara Twitter hesabı üzerinden seslenen Çoruh, “Dekor kamyonumuzu soyan arkadaşlar… İşinize yarayacak satınca para edecek şeyler değil onlar eğer tiyatro da yapmayacaksanız bir güzellik yapın bırakın bir yere” ifadelerini kullandı.

İstanbul Kadıköy’de Caferağa Mahallesi’nde bulunan Baba Sahne’yi kuran ünlü oyuncu Şevket Çoruh, 17 milyon liraya mal olan tiyatro salonunu kurmak için 7 klasik otomobilini, 3 evini satıp 7 milyon TL kredi çekmişti.

SEL SULARINA TESLİM OLMUŞTU

Baba Sahne, geçtiğimiz ağustos ayının sonunda İstanbul’da meydana gelen selden etkilenmiş salonu su basmıştı. Türlü problemlerle boğuşan Şevket Çoruh bu kez de hırsızlık şokuyla sarsıldı.

Ünlü oyuncu yaşadıkları sel felaketi için “Şu yağmur kadar romantik bir şey yok gözyaşlarımı tutamıyorum. Hıçkıra hıçkıra küfrediyorum” şeklindeki paylaşımıyla dikkat çekmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu