Televizyon

Şeyma Subaşı “Sevgilimin malıyım” sözünü nasıl savundu?

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı Haber Global’de Buket Aydın ile Koltuk programına konuk oldu.Buket Aydın’ın konuğu olan Şeyma Subaşı 3 ay önce tanıştığı Mohammed Al Saloussi ile evleneceğini söyledi. Şeuma Subaşı tepkilere neden olan “sevgilimin malıyım” anlamına elen tişörtün neden giydiğini de açıkladı.

Şeyma Subaşı, sevgilisinin hediye ettiği sweetshirtte yazan “Erkek arkadaşımın malıyım” cümlesinin arkasında durdu.

Subaşı, televizyondaki yayında : Evet sevgilimin malıyım” dedi. Mini elbisesiyle sık sık gündem olan Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi için şunları söylemişti:

Evet, ben şımarık bir kız arkadaşım ama senin değil. Ben korkunç derecede harika olan erkek arkadaşımın malıyım. Biraz çılgın ve bazen beni korkutuyor ama kendisi tatlılığın ve savaşcılığın mükemmel bir karışımı. Onu seviyorum ve o benim bütün dünyam. Benimle uğraşırsan, onun içindeki canavar uyanır ve cesedini asla bulamazlar.”

3 dakika 42 saniye toplam 25 kere ben dedi

Acun ile boşandıktan sonra ne yapacağım ben diye düşündün mü sorusuna Subaşı, 3 dakika 22 saniye içinde toplam 25 kere ben diyerek yanıt verdi. Subaşı, evliliğini bitirme kararını yeni araba alma kararı gibi değerlendirdi.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu