Magazin

Şeyma Subaşı’dan Acun Ilıcalı’ya canlı yayında gelen ilginç mesajı kameralar yakaladı

Bu sabah TV8’de Gel Konuşalım adlı programa katılan Acun Ilıcalı, Seray Sever ve Cengiz Semercioğlu’nun konuğu oldu. Acun Ilıcalı’nın telefonunu kameralara gösterdiği anada Şeyma Subaşı’ndan gelen ilginç mesaj programa damga vurdu.

Samimi diyaloglarla geçen canlı yayın, Ilıcalı’nın telefonunu 5 dakika boyunca kameraya göstermesiyle daha samimi bir hal aldı.

“MIAMI OTELİ VE PARAYLA İLGİLİ BAŞKA BİR ŞEY DE KONUŞACAĞIM”

O Ses Türkiye yarışmasından bir performansı Türkiye’ye izleten Ilıcalı’ya, birkaç saniye sonra eski karısı Şeyma Subaşı’ndan mesaj geldi. Şubaşı’nın attığı mesajda, “Acun, ne zaman bir görüşebiliriz ? Tarihleri konuşmamız lazım Miami oteli ve parayla ilgili başka bir şey de konuşacağım.” yazdığı görüldü.

Acun Ilıcalı canlı yayındayken Şeyma mesaj attı

ŞEYMA İFLAS ETTİ DEDİKODULARI

Öte yandan boşandıktan sonra 120 bin TL nafaka aldığı açıklanan Şeyma’nın adı, son zamanlarda iflas dedikodularına karışmıştı. Şubaşı’nın, Bebek’teki kafesini, kirasını ödeyemediği için kapatacağı söyleniyordu.

ACUN ILICALI OLAYI FARK ETTİ..

Ilıcalı’nın, mesajı gördükten sonraki yüz ifadesi ve telefonu anında çevirmesi kameraya yansıdı. Ilıcalı’nın olay sonrasında durumu toparlamakta zorlandığı görüldü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu