Magazin

Şeyma Subaşı’dan çarpıcı velayet açıklaması

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Şubaşı, kızı Melisa'nın velayetinin Ilıcalı'ya verilmesi hakkında çarpıcı açıklama yaptı. 

TV8 kanalının sahibi, Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, işletmeciliğini yaptığı kafenin önünde magazin muhabirlerinin sorularına cevap verdi. Şeyma Şubaşı, kızı Melisa’nın velayetinin Acun Ilıcalı’ya verilmesi hakkında çarpıcı açıklama yaptı.

“ONU ÇANTA GİBİ YANIMDA GÖTÜREMİYORUM”

Acun Ilıcalı ile geçtiğimiz Eylül ayında sürpriz bir şekilde boşanan Şeyma Subaşı kızları Melisa’nın velayeti konusunda Acun ile anlaşma imzalamıştı. Bugün kendi işletmeciliğini yaptığı kafenin önünde magazin muhabirlerine yakalanan Subaşı, “Velayet öyle olması gerekiyordu öyle oldu. Melisa’nın İstanbul’da okuması gerekiyor. Ben zaten yurtdışına git-gel yapıyorum. O yüzden Melisa’yı yanıma alamıyorum. Onu çanta gibi yanımda götüremiyorum” dedi.

Demet Akalın ile ilgili konuşmak istemeyen Şeyma Subaşı, kızı Melisa ile ilgili sosyal medyada yayılan bir takım iddialara “Büyük yalan” şeklinde yorum yaparak “Hakkımda çıkan dedikodu ve iftiraları çok sonradan öğreniyorum” şeklinde konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu