Magazin

Şeyma Subaşı’dan deprem sonrası paylaşımlarına gelen tepkilerle ilgili açıklama

İzmir’de yaşanan deprem felaketinin ardından tüm Türkiye, tek yürek olup İzmir’den gelecek iyi haberleri beklerken Şeyma Subaşı’nın Miami’de Cadılar Bayramı kutlayıp paylaşım üstüne paylaşım yapması tepki çekmişti. Şeyma Subaşı gelen tepkiler nedeniyle açıklama yaptı.

Şeyma Subaşı’nın önceki gece Miami’de Cadılar Bayramı partisindeydi. Yaptığı her paylaşımla olay olan Şeyma Subaşı, yurt dışında tatiline devam ediyor.

İzmir’de yaşanan depremin ardından herkes enkaz altından gelecek iyi haberleri beklerken Şeyma Subaşı’nın Cadılar Bayramı paylaşımları şoke etti. Subaşı’nın paylaşım üstüne paylaşım yapması sosyal medyada gündem oldu ve eleştirildi.

Can kaybının arttığı ve enkaz çalışmalarının sürdüğü İzmir’de hala enkaz çalışmaları sürürken tepkiler üzerine Subaşı gece yarısı bir açıklama yaptı. Şeyma Subaşı kendisine tepki gösterenlere instagram hesabından şu açıklamayı yaptı.

“ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM”

“En azından böyle zamanlarda enerjimizi daha faydalı şeylere çevirebilecekken birbirimizi yargılamak için çabalamasak keşke. Herkesin hayatını ve en önemlisi duygularını nasıl ve ne şekilde yaşadığının tartışılmaması gerektiğine inanıyorum.

Kişisel hesabımda yaptığım paylaşımlardan hareketle duygularımın ölçülmeye kalkılması kadar üzücü bir şey varsa o da insanların acısından şahsıma atıfta bulunarak nemalanmaya çalışılması. Ben depremde yara alan insanların acısına biraz olsun ortak ihtiyaçlarına ise destek olmak için elimden geleni yapmaya devam ediyorum. Fakat bunu her fırsatta bağırarak değil olması gerektiği gibi sessizce yapıyorum.”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu