Magazin

Şeyma Subaşı’dan ‘kolanın içine uyuşturucu koydu’ iddiasına flaş cevap

Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı kendisiyle ilgili ortalıkta dolaşan flaş iddialara cevap verdi. Demet Akalın’ın  “Kardeşimi işten kovdurdu” sözleri sonrası sosyal medya hesabından açıklama yayınlayan Şeyma Subaşı, bir dönem ortaya atılan ‘Kolanın içine uyuşturucu kattı ve kızı Melisa bu koladan içip hastanelik oldu’ şeklindeki iddialara da ilk kez cevap verdi.

Hatırlanacağı gibi ünlü popçu Demet Akalın, kardeşinin Şeyma Subaşı tarafından TV8 kanalından kovdurulduğunu iddia etmişti. Subaşı, sosyal medya Instagram hesabından Akalın’ın bu iddiasını yalanladı. Subaşı, Acun Ilıcalı ile boşanmalarına sebep olarak gösterilen, kızı Melisa’nın hastaneye kaldırılma iddialarını da reddetti.

AÇIKLAMASINDA NELER SÖYLEDİ?

Subaşı, Akalın’ın kardeşini kovdurttuğu iddialıyla ilgili olarak “İşte o iki sene kablo taşıdı kanalda dediğin kişiyi de işten çıkartan ben değilim. Hatta tam tersi ben zannedecekler, üstüme gelecekler lütfen çalışmaya devam etsin diyen benim! Ama alıştığınız için her şeyi benim üzerime atıp Şeyma cevap vermez ki ‘Karalayın’ demeye. Kaderim buymuş sizler bütün masalarda beni konuşacaksınız. Ben de hayatımı yaşamaya devam edeceğim. Çok da kötü değil çok şükür. Ah bir de ‘intihar etti’ diye bir haber vardı. İntihar ettim ama hala yaşıyorum dimi. Girişiminde bulundu olmasın o? İşte o hikayedeki kişi de ben değilim aslında… (Ama yine Şeyma olsun)” ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın boşanmasının ardından ortaya bir iddia atılmıştı. İddia göre; Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa içinde’uyuşturucu madde’ olan kolayı içti ve hastaneye kaldırıldı. Bunun üzerine, Acun Ilıcalı Subaşı’dan tek celsede boşandı.

“MELİSA HİÇ BİR ZAMAN HASTANEYE KALDIRILMADI”

Şeyma Subaşı, kızı Melisa’nın hastaneye kaldırıldığı iddialarına da açıklık getirdi.

Subaşı, konuyla ilgili şunarı söyledi: “Ama en bombası şu! Kızı Melis bilmem neli su-cola içti. Benimle kafayı bozmuşsunuz kabul edin. Çok şükür Melisa şu yaşına kadar hiç hastaneye kaldırılmadı. Aşıları için gittiği, çocuk doktoru dışında…”

Lütfen her gün beni konuşmaya ve yalan haber yapmaya devam edin! Neden bilmiyorum ama kendimi haksızlığa uğradığım için her gün daha güçlü ve mutlu hissediyorum!”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu