Magazin

Şeyma Subaşı’dan servet gibi imza günü tarifesi… İstekleri arasında başka neler var?

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra “Sadece Şeyma” adlı kitabı piyasaya çıkaran Instagram fenomeni kimliğiyle dikkat çeken Şeyma Subaşı geçtiğimiz hafta bir alışveriş merkezinde imza günü düzenlemişti. Şeyma Subaşının imza günü için istedikleri duyanları şaşkına çevirdi. İşte, imza günü karşılığında Şeyma Subaşı’nın istekleri…

İMZA GÜNÜ ETKİNLİĞİNE 1 SAAT KARŞILIĞINDA 40 BİN LİRA

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra “Sadece Şeyma” adlı kitabı piyasaya çıkaran Şeyma Subaşı geçtiğimiz hafta bir alışveriş merkezinde imza günü düzenlemişti.İmza gününde sevenleriyle bir araya gelen bol bol imza atan ve fotoğraf çektiren Şeyma Subaşı, instagram hesabından imza gününe dair çok sayıda fotoğraf da paylaşmıştı.

İmza gününün ardından ortaya atılan iddialar ise herkesi şaşırttı.Magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre Şeyma Subaşı benzer etkinlikler düzenlemek isteyen AVM’lerden şu taleplerde bulundu: ’40 bin TL bütçe, VIP araçla ulaşım, kulis’. Şeyma Subaşı’nın bir isteği de etkinliğin sadece 1 saat sürmesi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu