Magazin

Şeyma Subaşı’nın Çeşme’deki mekana neden alınmadığı ortaya çıktı

Şeyma Subaşı’nın tatil için gittiği Çeşme’deki bir mekâna alınmaması magazin medyasında gündem olmuştu. Şeyma Subaşı’nın mekana alınmama sebebi ortaya çıktı. İddiaya göre Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisinin kız arkadaşı Subaşı’nı mekâna aldırmadı.

SUBAŞI, ESKİ SEVGİLİSİNİN NİŞANLISININ GADRİNE UĞRADI

Deneyimli magazinci Bilal Özcan, Şeyma Subaşı’nın Çşme’de yaşadığı tatsız olayın peşine düştü. Dün, Şeyma Subaşı’nın Çeşme Alaçatı’da girmek istediği bir beach’e alınmadığını yazan Özcan, Acun Ilıcalı’nın boşandığı eşinin o mekana neden alınmadığını ortaya çıkardı.

Momo isimli çok rağbet gören o mekanın sahibi Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisi genç işletmeci Burak Beser’in nişanlısı da aynı mekanda olduğu öğrenildi.

ALINMAYACAĞINI BİLE BİLE

Daha önce de Subaşı’nın bu mekana alınmadığını yazan Bilal Özcan, Subaşı’nın kapıdan daha önce de döndürüldüğünü kaydetti.

Bilal Özcan, konuyla ilgili şunları yazdı:

“Alınmayacağını bile bile mekana gitmesi de bana çok ilginç geldi. Burak Beser İzmir’de çok tanınmış, köklü bir aileye mensup… Aile şirketi Hidro-Mak Makine Ltd Şti. Türkiye çapında tanınan büyük bir firma…Burak Beser’in nişanlısı İzmir sosyetesinin göz bebeği Ece Akbulut.

Akbulut, Alaçatı’da Dondurmino ve Kurabiye Oteli’nin de patroniçesi. Alaçatılılar, Şeyma’nın o mekanlara da girmesinin mümkün olmadığını söylüyor.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu