Magazin

Şeyma Subaşı’nın yaşadığını zannetiği masal aşk yalanmış!..Günaydın yazarından çok konuşulacak yazı

Magazin dünyası, bir süre önce bebeğini kaybettiğini açıklayan Şeyma Subaşı ile ilgili flaş iddiaları konuşuyor. Milyarder sevgilisinin kendisine aldığı hediyelerin aslında sahte olduğunu ve Meedo'nun dolandırıcı olduğunu anlayan Subaşı'nın ilişkiyi bitirdiği konuşuluyor. Olay bununla da sınırlı değil, Günaydın yazarı Bülent Cankurt'un haberine göre durumu anlayan Şeyma Subaşı yaşadığı şok sonrasında bebeğini aldırdı.

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Mısırlı ‘milyarder’ sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den ayrıldı. Subaşı geçtiğimiz günlerde Alsaloussi ile olan tüm fotoğraflarını da sildi.

Günaydın yazarı Bülent Cankurt’un iddiasına göre Alsaloussi’nin verdiği hediyelerin hepsinin sahte olduğunu öğrenen Subaşı, sonra da gidip çocuğunu aldırdı.

‘GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRÜNCE AYRILDI’

Cankurt’un haberi şöyle:

“Parmağındaki tek taşı da çıkaran Şeyma Subaşı’nın, sevgilisinden ayrıldığı kesin ama nedenini kimse bilmiyor. Meğer Mohammed Alsaloussi milyarder değil dolandırıcıymış!

Hep şüpheler vardı ama kimse gerçeği bilmiyordu, artık nasıl olduysa Şeyma, sevgilisinin dolandırıcı olduğunu anlamış. Taktığı tektaş yüzük başta olmak üzere aldığı pahalı hediyelerin hepsi de sahte çıkmış. Şeyma da anında bu ilişkiyi bitirmiş. Sonra da hemen gidip sahtekar sevgilisinden olan çocuğunu aldırmış.

Şeyma Subaşı, nasıl böyle bir insana kandı, sahtekar olduğunu yedi ayda nasıl anlayamadı bilmiyorum. Hoş, Şeyma bizim gazetenin araştırmacı yazarı Sonat Bahar’ın yazısını okusaydı, bu yanlıştan daha önce dönerdi. Çünkü Sonat, Alsaloussi’nin hakkında yazılıp çizilen ‘güzel’ şeylerin hepsinin yalan olduğunu ortaya çıkarmıştı.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu