Magazin

Şeyma Subaşı’ya hakaret içeriklerini montajlayıp servis edenler yakalandı

Acun Ilıca’nın eşi Şeyma Subaşı’na internette sosyal medya hesapları üzerinden hakaret ettiği iddiasıyla 3 kadın gözaltına alındığı haber veriliyor. Subaşı’na hakaret eden bir kişinin ise arandığı öğrenildi. Kadın şüphelilerin organize bir şekilde hareket ederek Şeyma Subaşı’na hakaret ettikleri, üzerinde bazı montajlar yapılan videoları sosyal medya hesaplarında paylaştıkları tespit edildi.

HAKARET İÇEREN PAYLAŞIMLARI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTILAR

Olayla ilgili paylaşımda bulunan 15 kişinin de isimleri belirlendi. Şahısların yakalanmaları için emniyetten ilgili birimin çalışmalarını devam ettirdiği bildiriliyor.

HAKARET PAYLAŞIMLARINA 2016 YILINDA BAŞLADILAR

İstanbul Cumhuriyet Savcılığının açtığı bir soruşturma üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, 9 Aralık 2016 tarihinden itibaren sosyal medya hesapları aracılığı ile Şeyma Subaşı’na hakaret eden kişileri yakalamak için operasyon başlattı.

DELİLLERİ YOK ETMEK İÇİN TABLETİNİ KIRMAYA ÇALIŞTI

Arge Bilgi İşlem Büro Amirliği Bilişim Suçları Bürosu’nca yapılan operasyonda Yeşim N.(38) İstanbul’da, İlknur R.(37) ise Mersin’de gözaltına alındığı bilgisi geldi. Şüphelilerin gözaltı işlemleri sırasında Yeşim N.’nin suç delillerini yok etmek için kullandığı tablet bilgisayarı kırmaya çalıştığı ancak başarılı olamadan yakalandığı belirtildi.

Bu operasyonun şüphelilerinden Canan K.’nın ise bir süre önce yurt dışına çıktığı ve yakalanması için interpolden yardım istenildiği öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu