Magazin

“Sezen Aksu, M.Akif Ersoy’un evini sattı” haberine flaş açıklama

Sezen Aksu’nun yıllar önce satın aldığı şair Mehmet Akif Ersoy’un evini restore ettirdikten sonra sattığı haberiyle ilgili açıklama geldi. Bugün medyada yer alan haberde Sezen Aksu’nun merhum M.Akif Ersoy’a ait olan evi önce restore ettirip sonra da sattığına dair haberler yer almıştı.  Öne sürülen bu iddia üzerine Sezen Aksu’nun menajerinin ntv.com.tr’ye açıklama yaptığı öğrenildi. Yapılan açıklama ile satış haberinin yalanladığı haber veriliyor.

M.AKİF ERSOY’UN EVİNİN SATILDIĞI HABERİ DOĞRU DEĞİL

Sezen Aksu, İstiklal Marşı’nın şairi merhum Mehmet Akif Ersoy’un 1908-1912 yılları arasında Beylerbeyi’nde yaşadığı evi 350 bin liraya satın almış ve içinde tadilat çalışması yaptırmıştı. Sezen Aksu, yalının her köşesini kendi zevkine göre yenilemişti.

63 yaşındaki Aksu’nun ortaya atılan iddialara göre bu evi sattığı öne sürüldü. Ancak Sezen Aksu’nun menajeri iddiaların asılsız olduğu ve evin satılmadığını açıkladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu