Müzik

SEZEN’ DEN SONRA AJDA DA MUHTEŞEM’ E DESTEK VERDİ

Sezen Aksu’dan sonra Ajda Pekkan da ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisine sahip çıktı.
Başbakan Erdoğan’ın yaptığı açıklama ve sonrasında gelen eleştiriler nedeniyle yayından kaldırılması ve hakkında TBMM’de yasa tasarısı verilmesi gündeme gelen ‘Muhteşem Yüzyıl’a Sezen Aksu’dan sonra şimdi de Ajda Pekkan sahip çıktı.

Tarihi gerçekleri ve Kanuni Sultan Süleyman’ın yaşam tarzını çarpıttığı eleştirileri yüzünden sıkıntılı günler geçiren ‘Muhteşem Yüzyıl’ ekibine Sezen Aksu’nun ardından Ajda Pekkan’dan da destek geldi. Pekkan, dizinin yayından kaldırılmaması gerektiğini söyledi.

Önceki gün alışveriş için gittiği Astoria çıkışı habercilerin konuyla ilgili sorularını yanıtlayan sanatçı, ‘Sezen doğru söylemiş, dizi dizidir sonuçta… Bu bir belgesel değil ki, tarihi olaylardan esinlenilmiş dizi sadece’ dedi ve ekledi: ‘Muhteşem Yüzyıl’ı başından beri takip ediyorum ve çok da beğeniyorum. Çok emek verilen, gerek kostümleri gerekse oyuncuları ile çok iyi, çok kaliteli bir dizi… Tarihi içeriği de güzel. Tabii ki bazı olaylar hikayeleştirilmiş olabilir, o eleştirilere hiç girmek istemiyorum.’

Eurovizyon.co.uk

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu