Magazin

Sezin Erbil babasıyla ilgili ilginç iddiayı ortaya atan o yazara isyan etti

Havva Köse adlı bir köşe yazarının, Mehmet Ali Erbil’in hastaneye yattıktan üç gün sonra bir yakınıyla telefon görüşmesi yaptığını iddia etmesinin ardından M. Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil, sosyal medya hesabı üzerinden sert bir açıklama yaptı.

SEZİN ERBİL O YAZARA İSYAN ETTİ

Havva Köse adlı bir yazarın, uzun süredir yoğun bakımda tutulan Mehmet Ali Erbil’in üç gün önce bir yakınıyla telefon görüşmesi yaptığını iddia etmesi Sezin Erbil’i kızdırdı. Sezin Erbil,  bu iddialara ateş püskürdü.

Sezin Erbil, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Bu hanım yazısında babamın hastaneye yattıktan üç gün sonra birini aradığını iddia etmiş. Babam tam 21 gündür entübe ve uyutuluyor, gözlerimin önünde yaşam mücadelesi veriyor. Bana da bunları yazdırdınız ya çok ayıp. İftira kadar günah bir şey olamaz. İsteyen gelsin hastaneden belgesini vereyim. Ya da bizden özür dilesin. Bu kadar üzgünlüğüme bir de buna bakmak çok acı. Siz istediğinize inan ama, bu yaptığınız çok günah” açıklamasında bulundu.

YEŞİM ERBİL: ‘DURUM KÖTÜ, BEKLEMEDEYİZ’

Sezin Erbil’in açıklamasının ardından bu kez de Mehmet Ali Erbil’in Prof. Dr. olan kardeşi Yeşim Erbil de instagram hesabı üzerinden canlı yayın yaptı. Yeşim Erbil, yapmış olduğu canlı yayında, “Bir gazeteci tarafından bir post paylaşılmış. Güya bizim bir aile dostumuz, abim hastaneye yattıktan üç gün sonra abimle konuşmuş. Ama böyle bir şey yok. Durum, size aktardığımdan daha ciddi. Durum kötü, beklemedeyiz. Her gün iyi bir haber bekliyoruz” diyerek Mehmet Ali Erbil’in durumunun ciddiyetini koruduğunu anlattı.

HAVVA KÖSE NE YAZMIŞTI?

Havva Köse, M. Ali Erbil’in ilişkilerini eleştirdiği yazısında ünlü şovmenle ilgili tepki çeken iddiayı dile getirirken “Geçen gün bir doktor tanıdığım Erbil ailesini yakından tanıdığını Erbil’in hastaneye yattıktan üç gün sonra kendisini aradığını ve gayet sağlıklı olduğunu söyledi. Ben de kızı Sezin Erbil’in sürekli dua çağrısı yapan postlarını gösterdim. Kendisi de bir anlam veremedi. Reklam için her şeyi yapan bir cenah ile karşı karşıyayız. Umarım insani duygularımız sömürülmüyordur.” diye yazmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu