ReytingYerli Dizi

Sezonu açan ATV’nin yeni dizisi Can Kırıkları ilk sınavında ne yaptı?

ATV’nin yeni dizisi Can Kırıkları, dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Özgür Çevik, Alican Yücesoy gibi oyuncuların yer aldığı dizinin önemli yapımlar karşısında nasıl bir reyting performansı sergileyeceği merak ediliyordu. İşte, Can Kırıkları’nın ilk bölüm reyting performansı ile ilgili detaylar…

CAN KIRIKLARI’NDAN VASAT BAŞLANGIÇ

8 Ekim pazartesi günü Genel/Total kategorisinde Show TV’de ekrana gelen “Çukur” dizisi 1.sırada yer aldı. Çukur’u 2.sırada Star TV’de ekrana gelen “Söz” dizisi takip etti.  3.sırada Show TV’de yayınlanan “Çukur” dizisinin özeti yer aldı.

AB kategorisinde ise 1.sırada “Çukur” yer alırken 2.sırada “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber”, 3.sırada ise “Çukur” dizisinin özeti yer aldı.

ATV’nin iddialı yeni dizisi “Can Kırıkları” ise Genel/Total’de 12.olurken AB’de ise ancak 19.olabildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. Bu seckin ozdemir midir nedir zaten hangi dizisi tutuldu ki adam kimin torpillisiyse hala daha israrla oynatiyorlar ben izledim vasat alti dizi 10 bölüm görmeden final yapar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu