Televizyon

SHOW HABER PAZAR GÜNÜ YENİ STÜDYOSUNDAN EKRANA GELECEK

Show TV’nin Ciner Medya bünyesine girmesinden sonra Kemerburgaz Yolu üzerindeki binasından taşınıp taşınmayacağı konusu bugüne kadar hep tartışılageldi. Taşınacak taşınmayacak derken konu ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkıyor.

Taşınma konusu ile ilgili olarak Haber biriminin Taksim’e taşınması ile ilgili hareketlililiğin olanca hızıyla devam ettiği haber veriliyor. Yarın(Cuma) taşınma işinin biteceği ve pazar günü ise Show Haber’in yeni stüdyosundan ekranlara geleceği bildiriliyor.

Bu arada Show TV’nin Kemerburgaz Yolu üzerindeki stüdyolardan da tamamen taşınacağı nihayet kesinleşti. Bundan böyle stüdyo ve bina olarak Ciner Medya’nın Sefaköy’deki yeri kullanılacak.

Böylelikle Show TV Haber Merkezi’nin de taşınmasıyla taşınma sürecini oldukça hızlandırmış olacak. Gelen haberlere bakılırsa programların çekim işlerinin birkaç ay içinde tamamen Sefaköy’e taşınması planlanıyor.

MEDYABEY/ÖZEL

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu