Medya

Show Radyo’ya veda eden Nihat Sırdar’dan açıklama

Ünlü radyocu Nihat Sırdar 5 yıldır çalıştığı Show Radyo’dan ayrıldığını duyurdu. Konuyla ilgili açıklama yapan Sırdar, ayrılığın nedeniyle ilgili bilgi vermedi. İşte, Nihat Sırdar’ın Show Radyo’dan ayrılmasıyla ilgili açıklaması:

NİHAT SIRDAR SHOW RADYO’YA VEDA ETTİ

Bir maceranın daha sonuna geldik. Bu yıl radyoculuğa başlayışımın 25. Yılı oldu. 25 yılda 3 radyo aslında fena sayılmaz. 11 yıl Best FM, 9 yıl Alem FM ve 5 yıl Show Radyo. Her birinde yeni bir şeyler öğrendim.Yeni insanlarla tanıştım, yeni tecrübeler yaşadım…Bazen ödüller aldım, bazen cezalar.

Radyolarda, stüdyolarda büyüdüm. Bazen canlı yayın araçlarının koltuklarında, bazen geçici stüdyoya çevirdiğimiz otel odalarında, bazen havaalanı salonlarında uyudum. En büyük kazancım insan oldu her zaman. Birçok dost edindim. Kimisinin dost olup olmadığında yanıldım, kiminde haklı çıktım. Bu radyoda da son 5 yılda birçok kıymetli insanla çalıştım.

Ben mikrofonda konuşurken verici direklerinin olduğu ücra dağ başlarında tamirat yapan teknik sorumlu arkadaşlarım vardı mesela. Veya radyonun ofisinde gün boyu yayın akışlarını bilgisayarlara yükleyen, montajlar, prodüksiyonlar yapan arkadaşlarım.

Muhasebede çalışanından resepsiyonda gelenleri karşılayana, haber okuyanından reklam peşinden koşana, çay servisi yapandan dava dosyalarıyla uğraşanına sayısız kıymetli insanla bu yayınları yaptık biz. Hiç bir zaman tek başıma değildim. Bu vesileyle 5 yıl boyunca ama uzun ama kısa süre birlikte çalıştığım tüm radyo emekçisi arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Onlarla çalışmak bir onurdu benim için. Her zaman haklarını alabilmeleri için uğraştım, direndim, çalıştım. Kendi adıma yapabileceğim tüm fedakarlıkları yaptım. Umarım onları üzecek bir yanlışım olmamıştır.

5 yıl boyunca ve öncesinde radyosunun başında beni dinleyenlerle çok fazla şey yaşadık. Dünyanın herhangi bir ülkesinin 50 yılda yaşayacağı şeyler, hatta belki de fazlası bu beş yıla sığdı. Bazı sabahlar çok güldük, bazı sabahlar birlikte ağladık. Yas tuttuğumuz da oldu isyan ettiğimiz de. Bazen çok kızdık bazen çok güldük. Bugün bir köyden başka bir köye taşınıyorum hem meslektaşım hem de kader arkadaşlarımla birlikte. Bakalım dördüncü köy neresi olacak?

Şimdi kısa bir süre birbirimizi özleyeceğiz. Ama çok yakında yine birlikte olacağız kahvaltı sofrasında, serviste, minibüste, trende, metroda, ofiste. Neticede aynı kafada insanlarız. Muhakkak bir yerde buluşuruz. Kendinize iyi bakın…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu