Yerli Dizi

Show TV hangi dizisi için final kararı aldı?

Show TV’de başlayan bir dizi daha 11. bölümünde final yapıyor. Yapımcılığını Birol Güven’in yönetmenliğini Korhan Bozkurt’un yaptığı, Mayıs Kraliçesi adlı dizi 2 Şubat Salı akşamı final bölümüyle ekrana gelecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Yağmur Tanrısevsin,  Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Hatice Aslan, Kazım Akşar, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Derya Şensoy, Serhan Onat, Süeda Çil, Cansın Özyosun, Selçuk Borak, Dorukcan Özgüler, Karel Sinem Gürteki’in gibi oyuncular yer alıyordu.

 

Salı akşamı, Fox’ta yayınlanan Aşk Yeniden, ATV’de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Star’da yayınlanan Gecenin Kraliçesi dizileriyle rekabet eden Mayıs Kraliçesi rekabete daha fazla dayanamadı. Dizi düşük reytinglerin kurbanı oldu.

İşte Mayıs Kraliçesi’nin final(11. bölüm) fragmanı:

Mayıs Kraliçesi’nin hikayesi neydi?:

Kızını öldü bilen bir kadın ve öz annesini başka bir kadın sanan kaynak işçisi güzel bir kızın yüreklere dokunacak hikayesi anlatılıyordu.

Bebekken ailesinden koparılan bir kız çocuğunun hayatı, yıllar sonra gerçek ailesiyle kesişir. Nehir gerçek annesi olduğunu bilmeden Asu’nun kocasının tersanesinde işe başlar. Öldü bildiği kızı yanı başında olmasına rağmen Asu bu durumdan habersizdir. Kader anne kızı bir araya getirmiştir.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu