Televizyon

Show TV koronavirüs sessizliğine son veriyor…İşte yeni bölümleri başlayacak olan programlar

Koronavirüs salgını nedeniyle TV kanalları bir süredir bir çok programın çekimine ara vermişti. Show TV yönetimi aldığı bir karar doğrultusunda 1 Haziran tarihi itibarıyla programlarının yeni bölümlerine ekranlarında yer vermeye başlayacak.

Hafta içi her gün yayınlanan oyuncu Gözde Kansu’nun sunduğu Kuaförüm Sensin yeni bölümleriyle 1 Haziran’dan itibaren saat 12:30’dan itibaren Show TV ekranlarında olacak.

Sabah kuşağında yer alan ve Ebru Akel’in sunumuyla hafta içi her gün ekrana gelen Kendine İyi Bak adlı programın da yeni bölümleri 1 Haziran itibarıyla 08:00’den itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Öte yandan Zahide Yetiş’in sunduğu Zahide Yetiş’le yine 1 Haziran’dan itibaren yeni bölümleri ile saat 09:30’dan itibaren canlı yayınla izleyici karşısına çıkacak.

Kanalların koronavirüs dolayısıyla ara verdiği program çekimlerine Haziran ayından itibaren hız verecekleri medya kulislerinde konuşuluyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu