Yerli Dizi

Show TV Tolgahan Sayışman’ın dizisindeki yanlıştan döndü

Show TV yeni dizisinde önemli bir hatadan döndü. Başrollerini Tolgahan Sayışman ve Türkiye Güzeli Amine Gülşe’nin paylaştığı yeni projesinin ismi Sevda Kafesi olarak duyurulmuştu. Yapım şirketiyle kanal arasında yapılan görüşmeden sonra dizinin ismi Asla Vazgeçmem olarak değiştirildi.

Tolgahan Sayışman’ın hayranlarının da bu değişiklikten oldukça memnun kaldığı sosyal medya paylaşımlarından anlaşıldı. Böylece Show TV yeni projesi için hatadan dönmüş oldu.

Yapımcılığını Gold Film’in üstleneceği başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan Dikmen gibi isimler yer aldığı Sevda Kafesi’nin yeni ismi Asla Vazgeçmem oldu.

Asla Vazgeçmem, Şubat’ta Show TV’de!

Amine Gülşe’nin ilk dizi projesi olan “Asla Vazgeçmem” bir yıldırım aşkı hikayesini anlatıyor. Birbirlerine umutsuzca yıldırım aşkıyla tutulmuş iki inatçı kalbin hikayesi. Sıfırdan zirveye yürümüş, sözü kalbinden başka herkese geçen Yiğit… Kalbinin sesini dinlemekten başka bir suçu olmayan Nur… Yıldırım aşkıyla birbirlerine vurulacak, büyük bir sırrın gölgesinde Sevda Kafesi’nin tutsakları olacaklar.

Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe’nin başrollerini paylaşacağı “Asla Vazgeçmem”, Show TV ekranlarında Şubat ayında izleyiciyle buluşacağı haber veriliyor.

Tolgahan Sayışman Elveda Rumeli ve son olarak yaklaşık 4 yıl boyunca Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği “Lale Devri” dizisindeki Çınar rolüyle büyük bir şöhrete kavuşmuştu. Tolgahan Sayışman, bir yıl aradan sonra ekrana dönüyor. Yakışıklı oyuncu yeni dizisiyle ilgili ilk çekim günü müjdesini Twitter hesabından hayranlarıyla paylaştı.

Amine Gülşe’nin ilk dizisi

“Asla Vazgecmem için; tam 1 yıl aradan sonra ilk set günüm .. Tüm ekibimize basarılar ..hayırlı ugurlu olsun..” diye yazan Tolgahan Sayışman, heyecanını hayranlarıyla paylaştı.

Asla Vazgeçmem, Amine Gülşe’nin ilk başrolü olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Gülşe’nin ismi daha önce Kurt Seyit ve Şura için geçmiş ama bu transfer gerçekleşmemişti.

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu