Televizyon

Show TV yaz sezonunda umduğunu bulacak mı?

Show TV gözünü yaz sezonuna çevirdi. Geçtiğimiz sezonda dizi ve programlardan umduğunu bulamayan Show TV yazı boş geçmek istemiyor. Kanal, yeni dizi ve programlarıyla yaz sezonunu adeta tam mesai ile geçirmeye hazırlanıyor. Amaç geçtiğimiz sezonda reyting olarak kaybedilen mevzileri yeniden kazanmak.

Show TV, yaz sezonunda; aşk, romantizm, komedi ve macera içerikli tam 5 yeni diziyi ekrana sürmeye hazırlanıyor. Dizilerin dışında müzik, eğlence, aksiyon, heyecan içerikli iki yeni yarışma programı da ekrana gelecek.

Show TV’nin yaz atağında haftanın 7 günü, yeni dizilerin ve yarışmaların ekrana gelmesi planlanıyor.

Show TV’nin yeni dizileri şunlar:

“Fabrika Kızı”: Fulya Zenginer’in yanı sıra

İsmail Demirci, Fırat Albayram, Tezcan Fenerciler ve Aydan Burhan gibi isimler yer alıyor. Dizinin yapımcılığını Organize Filmler üstleniyor. Fabrika Kızı’nın yönetmenliğini Hakan Arslan yaparken senaryosunu ise Gökhan Horzum yazıyor.

“Ne Münasebet”: Başrollerini ünlü oyuncular Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil’in paylaştığı dizi; Birbirlerinden farklı iki insanın, zorunlu iş arkadaşı olmalarıyla başlayan ayakta kalma mücadelelerini ve tabii ki nihayetinde birbirlerine aşık olmalarını, komedi ve aksiyonla harmanlayarak ekrana getirecek.

Demir (Sarp Levendoğlu), kendine çok güvenli, zeki ve eğlenceli bir zengin çocuğudur. Bununla birlikte özellikle kadınlarla sağlıklı ilişkiler kuramayan, onları anlamaya çalışmayan, sorumluluk nedir pek bilmeyen, gününü gün etmeye çalışan karakterdir. Hukuk fakültesini babasının zoruyla bitirmiştir. Doğayla iç içe bir hayat sürmekte, seyahatler yapıp doğa belgeselleri çekmektedir. Nil (Pelin Akil) ise, adaletin ve gerçeklerin peşinden koşan, idealist bir avukattır. Bununla birlikte kendine güven sorunları vardır ve kadın olarak kendini pek beğenmez. Kötü talih, bu iki zıt karakterin yollarını birleştirir ve her şey de bu anda başlar.

Yapımcılığını ARC Film/ Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği dizinin senaryonusu Hakan Haksun, Barış Başar ve Fatih Enes Ömeroğlu kaleme alıyor.

Yaz döneminin en iddialı yapımlarından Ne Münasebet’in oyuncu kadrosunda; Sarp Levendoğlu (Demir), Pelin Akil (Nil), İnan Ulaş Torun (Necmi), Bengi İdil Uras (Çisil), Cihat Tamer (Hakkı), Ayşe Kökçü (Muazzez), Hakan Altıner (Salim), Ayşen Sezerel (Figen), Mert Yavuzcan (Berkant), Pınar Şenol (Fadime), Gizem Güven (Ayça) ve Bahar Akça (Ahu) rol alıyor.

Kanalın diğer yeni dizileri ise “Şervan ile Berkcan”, “Tutar Mı Tutar” ve “İlişki Durumu: Karışık”…

Yeni yarışma programları “Kapışma” ve “Bir İçeri Bir Dışarı” Haziran ayından itibaren Show TV’de art arda ekrana gelecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu