Yerli Dizi

Show TV’de Asla Vazgeçmem heyecanına az kaldı

Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve  Türkiye Güzeli Amine Gülşe’nin oynadığı Asla Vazgeçmem dizisinin yayın tarihi belli oldu. Show TV’nin umut bağladığı projelerden biri olan Asla Vazgeçmem 5 Şubat Perşembe akşamı saat 20:00’de Show TV ekranında olacak.

Tolgahan Sayışman, kesinleşen yayın tarihini sosyal medya hesaplarından sevenlerine duyurdu.

Show TV’nin ekrana damgasını vuracak yeni projesi “Asla Vazgeçmem”’nin yapımcılığını Gold-Avşar Film ortaklaşa üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan Dikmen rol alacak.

“Asla Vazgeçmem”, bir yıldırım aşkı hikayesini konu ediniyor. Birbirlerine umutsuzca yıldırım aşkıyla tutulmuş iki inatçı kalbin hikayesi. Sıfırdan zirveye yürümüş, sözü kalbinden başka herkese geçen Yiğit… Kalbinin sesini dinlemekten başka bir suçu olmayan Nur… Yıldırım aşkıyla birbirlerine vurulacak, büyük bir sırrın gölgesinde Asla Vazgeçmem’nin tutsakları olacaklar.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu