Televizyon

Show TV’de başlayacak olan Evleneceksen Gel’in yayın tarihi belli oldu

Bu sezon Star TV’de yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekrana gelen evlilik programı Evleneceksen Gel, yeni sezonda yeni kanalında ekrana gelecek. Yeni sezonda Show TV’den yayınlanacak olan Evleneceksen Gel’in yayın tarihi belli oldu. Program 29 Ağustos Pazartesi günü saat 15:00’te ekrana gelecek.

SHOW TV’DE NE KADAR İZLENECEĞİ MERAK EDİLİYOR

Ekranların çok izlenen evlilik programlarından olan  “Evleneceksen Gel” yine Seda Sayan ve Uğur Arslan ikilisinin sunumuyla yeni sezona başlayacak. Program Star TV’de yayınlandığında aldığı yüksek izlenme oranları ile dikkat çekiyordu.

SHOW TV’NİN GÜNDÜZ KUŞAĞINDAKİ EN BÜYÜK KOZU OLACAK

Evleneceksen Gel’in yeni sezonda Show TV’nin gündüz kuşağındaki en önemli silahı olacağı konuşuluyor. Öte yandan gündüz kuşağında reyting sorunu yaşayan Show TV’nin bu eksikliğini Evleneceksen Gel ile kapatmayı düşündüğü yorumları yapılıyor.

NE KADAR ÜCRET ALACAKLARI BELLİ DEĞİL

Programın Star’da aldığı izlenme oranlarına ulaşıp ulaşmayacağı ise şimdiden merak konusu.

Show TV’ye transfer olan Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın ne kadar ücret alacakları ise henüz bilinmiyor.

Seda Sayan ve Uğur Arslan ile “Evleneceksen Gel”, yeni sezonuyla 29 Ağustos Pazartesi günü saat 15.00’te Show TV’de başlıyor.

YENİ SEZONDA DA EVLİLİK PROGRAMLARI ARASINDA REKABET YAŞANACAK

ATV’de yayınlanacak olan Esra Erol’un evlilik programı ile Zuhal Topal’ın Fox TV’de sunduğu evlilik programları arasında geçtiğimiz sezonda yaşanan reyting rekabetinin aynı sertlikte yaşanması bekleniyor. Bilindiği üzere yaşanan rekabet, reyting tablolarının dışına çıkmış zaman zaman adliye koridorlarına kadar sirayet etmişti.

Öte yandan Evleneceksen Gel’in yeni sezon tanıtımı Show TV’de dönmeye başladı. İşte, yeni sezonda Show TV’de yayınlanacak olan Evleneceksen Gel’in yeni tanıtımı:

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı