Yerli Dizi

Show TV’de başlayacak olan Fİ’nin hangi dizilerle reyting yarışına gireceği belli oldu

Ay Yapım’ın, yapımcılığında çekilen, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, Azra Kohen’in çok-satan Fİ-Çİ-Pİ üçlemesinden uyarlayarak Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in senaryolaştırdığı Fİ’nin Show TV macerası başlıyor. Fİ, bir TV kanalında ilk kez 22 Mart Perşembe günü Show TV’de ekrana gelecek. Perşembe akşamları yayınlanacak olan Fİ, çok önemli ve iddialı yapımlarla reyting rekabeti yaşayacak.

Dizide Seranay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

ALACAĞI REYTİNG MERAK EDİLİYOR

Perşembe akşamları yayınlanacak olan Fİ, Vatanım Sensin, Bizim Hikaye, Survivor, Kanatsız Kuşlar gibi yapımlarla reyting rekabeti yaşayacak. İnternette milyonlarca kişinin izlediği Fİ’nin tv rekabetinde nasıl bir reyting performansı sergileyeceği merak ediliyor.

TV’de ilk kez Show TV’de yayınlanacak Fİ’nin ekrana gelen tanıtımında ülkenin en tanınmış psikiyatristlerinden olan Can Manay (Ozan Güven), genç balerin Duru’nun (Serenay Sarıkaya) güzelliği karşısında büyüleniyor. Müzisyen Deniz’in (Mehmet Günsür) sevgilisi Duru’ya destek olduğu tanıtımda, Can Manay’ın Duru’ya “Kim olacağını seçebilirsin ya da en azından kim olmayacağını!” sözleri dikkat çekiyor.

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki sonunda dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek kendi gerçeğine ulaşanların hikayesi Fİ, Show TV’de.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu