Televizyon

Show TV’de başlayacak yeni kadın kuşağı programını hangi ünlü sunacak?

Show TV’de gündüz kuşağında hafta içi her gün yayınlanacak yeni bir program başlıyor. Programı sunacak isim de belli oldu.  “Ebru Akel’le Kadın İsterse” Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün canlı yayınla Show TV ekranlarında olacak.

 

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

 

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

 

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu