M.Bey/Özel

Show TV’de gündüz kuşağının detayları belli oldu(M.Bey-Özel)

Show TVnin yeni yayın döneminde gündüz kuşağında yeralacak programların detayları belli oldu.

TV dünyasının başarılı ikilisi olarak gösterilen Alişan ve Çağla Şikel’in Show TV’de başlayacak olan programları Herşey Dahil’in yayın tarihi belli oldu.

Herşey Dahil, 15 Eylül’den itibaren hafta içi her gün sabah 10-12 arasında ekrana gelecek. Ünlü konukların yeralacağı programda eğlence ve müzik de ihmal edilmeyecek. Herşey Dahil’in yönetmen koltuğu yine  deneyimli isim Gürsel Aksun’a emanet edilecek.

Bu yıl Show TV’nin gündüz kuşağındaki sürpriz programı Bu Tarz Benim adlı moda programı olacak. Programda jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu oturacak. Bu Tarz Benim’in sunuculuğunu ise Öykü Serter üstlenecek. Back Stage’de ise Uğurkan Erez olacak. Program 15 Eylül’den itibaren 14:oo-16:00’da ekrana gelecek.

Seda Sayan Show ise 1 Eylül’den itibaren hafta içi hergün 16:00’da ekranda olacak.

Show TV’de yeni sezonun yeni programlarından biri de ilahiyatçı Prof.Dr. Mustafa Karataş’ın programı olacak. Karataş Hoca’nın ilk programı 19 Eylül Cuma günü ekrana gelecek. Karataş Hoca, her Cuma sabah 08:00-10:00 arasında Show TV ekranında olacak.

Geçen yıl Show TV’de ekrana gelen Gülben Ergen’in ise bu yıl ekranda olmayacağı haber veriliyor. Bu sezon TV programı yapmayacak olan Gülben Ergen’in müzik çalışmalarına ağırlık vereceği bildiriliyor.

MEDYABEY-ÖZEL

 

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı